Варшавський університет технологій (Польща)

pw-logo-150x150

Варшавський Політехнічний Університет

politechnika_warszawska_fot._archiwum_politechniki_warszawskiej_1

Варшавський університет технологій (Politechnika Warszawska) – вищий навчальний заклад Польщі, що входить в перелік найкращих технічних університетів світу. Щорічно студентами Варшавської політехніки стає понад 6 000 абітурієнтів з різних країн. Варшавська політехніка знаходиться в авангарді наукового світу тому, що в її стінах створені всі умови для заняття практичною технічною і науковою діяльністю. На базі інституту функціонує 17 факультетів, що охоплюють всі галузі науки і техніки. Для студентів з інших країн, викладання в Варшавській політехніці проходить як польською, так і англійською мовами. Для розвитку світової науки університет зацікавлений в талановитих абітурієнтах з різних країн. Варшавська політехніка використовує сучасні методи навчання і технічні засоби, які з радістю надає своїм студентам – в університеті існує можливість використовувати фізичну інтернет-лабораторію, що дає можливість студентам, дистанційно брати участь в проведенні різноманітних дослідів і досліджень, отримуючи персональний доступ до дорогого, а деколи і небезпечного устаткування.

Навчання за обміном для бакалаврів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами:

  • Engineering
  • Technology

Код ERASMUS

 PL WARSZAW02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 01.10.2016 – 12.02.2017)
Весняний семестр: 20.02.2017 – 30.06.2017

Вимоги до знання мови

 англійська або польська – рівень В2 чи вище

 

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою, для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137); для реєстрації на іспит з польської мови треба зателефонувати на факультет лінгвістики. Увага! Реєструйтеся якомога швидше, тому що для проведення тестування необхідно до двох тижнів часу на формування групи. Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

За даним проектом кредитної мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія   Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
 Бакалаври  1  Навчання 1 семестр 750 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1000 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів –  18 квітня 2017 року.

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Результати конкурсу за посиланням.

Студентам, які рекомендовані конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), необхідно буде підготувати наступний пакет документів:

  1. Application form for undergraduate student or graduate student
  2. Confirmation of proficiency in English
  3. Copy of passport – page containing personal data
  4. Transcript of Records

Документи необхідно зберегти в pdf форматі (назва документа_прізвище) та переслати нам на mobilnist@kpi.ua!

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union