Вроцлавський університет науки та технологій (Польща)

Wroclaw

wroc 2

wroc 3

Вроцлавський університет науки та технологій (Politechnika Wrocławska / Wroclaw University of Science and Technology) – є провідним науково-освітнім центром у Польщі. Його рейтинг серед технічних університетів у Європі та у всьому світі зростає з кожним роком. Розвиток університету підтверджується науковим потенціалом, дидактикою на найвищому рівні, інноваціями, а також співпрацею з галузевими підприємствами. Університет виховує фахівців, яких високо цінують на ринку праці.

Вроцлавський університет науки та технологій є спадкоємцем Німецького університету Königliche Technische Hochschule Бреслау, а також інтелектуальної та наукової спадщини Львівської політехніки. Університет, як Вроцлавський технологічний університет, працює з 1945 року. Його творцями та організаторами стали вчені з Львова та Варшави. З самого початку це був важливий центр технічної освіти. Сьогодні це один з найбільших та найкращих технічних університетів країни, з яких 32000 студентів виховані 2000 академічними викладачами на 16 факультетах.

Рівень університету підтверджується результатами, досягнутими Університетом в щорічних рейтингах, таких як “Перспективи”, в якому він продовжує займати найвищі позиції.


Код ERASMUS

 PL WROCLAW02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Anna Nosal – anna.nosal@pwr.edu.pl 

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 01.10.2018 – 30.01.2019
Весняний семестр: 25.02.2019 – 18.06.2019

Вимоги до знання мови

 англійська або польська – рівень В2 чи вище
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union