Вроцлавський університет науки та технологій (Польща)

Wroclaw

wroc 1

wroc 2

wroc 3

Вроцлавський університет науки та технологій (Politechnika Wrocławska / Wroclaw University of Science and Technology) – є провідним науково-освітнім центром у Польщі. Його рейтинг серед технічних університетів у Європі та у всьому світі зростає з кожним роком. Розвиток університету підтверджується науковим потенціалом, дидактикою на найвищому рівні, інноваціями, а також співпрацею з галузевими підприємствами. Університет виховує фахівців, яких високо цінують на ринку праці.

Вроцлавський університет науки та технологій є спадкоємцем Німецького університету Königliche Technische Hochschule Бреслау, а також інтелектуальної та наукової спадщини Львівської політехніки. Університет, як Вроцлавський технологічний університет, працює з 1945 року. Його творцями та організаторами стали вчені з Львова та Варшави. З самого початку це був важливий центр технічної освіти. Сьогодні це один з найбільших та найкращих технічних університетів країни, з яких 32000 студентів виховані 2000 академічними викладачами на 16 факультетах.

Рівень університету підтверджується результатами, досягнутими Університетом в щорічних рейтингах, таких як “Перспективи”, в якому він продовжує займати найвищі позиції.

Навчання та стажування для всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Код ERASMUS

 PL WROCLAW02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Anna Nosal – anna.nosal@pwr.edu.pl 

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 01.10.2018 – 30.01.2019
Весняний семестр: 25.02.2019 – 18.06.2019

Вимоги до знання мови

 англійська або польська – рівень В2 чи вище

Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/19 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія*

Кількість**

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож***

Бакалавр/магістр

1

5 місяців

750 євро/місяць

275 євро

НПП/АП
(for training)

1

5 днів
(+2 дні на дорогу)

140 євро/день

275 євро

*У програмі можуть брати участь магістри першого року навчання або ж магістри освітньо-наукової програми.

**Наразі проводиться відбір за квотами разом з іншими університетами України.

***Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 22 жовтня 2018 року!

Конкурс завершено! Результати конкурсу за ПОСИЛАННЯМ (сторінки 4-5)

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Науково-педагогічні працівники та працівники, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати наступний пакет документів для приймаючого закладу:

 • Application Form (форма документу надається після проведення конкурсу);
 • Staff Mobility for Teaching – Mobility Agreement;
 • Copy of a passport (тільки ідентифікаційна сторінка);
 • CV.

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати наступний пакет документів для приймаючого закладу та надіслати на адресу maria.borkowska@pwr.edu.pl до 6 листопада 2018 року:

 • Application Form;
 • Скан-копія першої частини Learning Agreement (BEFORE THE MOBILITY) з підписом координатора;
 • Transcript of Records – Навчальна картка студента, перекладена англійською мовою та завірена офіційно;
 • Скан-копія закордонного паспорту;
 • Letter of Motivation;
 • Recommendation Letter;
 • Сертифікат англійської (рівень В2 чи вище).

Детальна інформація за посиланням: http://dsm.pwr.edu.pl/en/international-students/exchange-erasmus/incoming/erasmus-ka107a/how-to

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union