Вроцлавський університет науки та технологій (Польща)

Wroclaw

wroc 1

wroc 2

wroc 3

Вроцлавський університет науки та технологій (Politechnika Wrocławska / Wroclaw University of Science and Technology) – є провідним науково-освітнім центром у Польщі. Його рейтинг серед технічних університетів у Європі та у всьому світі зростає з кожним роком. Розвиток університету підтверджується науковим потенціалом, дидактикою на найвищому рівні, інноваціями, а також співпрацею з галузевими підприємствами. Університет виховує фахівців, яких високо цінують на ринку праці.

Вроцлавський університет науки та технологій є спадкоємцем Німецького університету Königliche Technische Hochschule Бреслау, а також інтелектуальної та наукової спадщини Львівської політехніки. Університет, як Вроцлавський технологічний університет, працює з 1945 року. Його творцями та організаторами стали вчені з Львова та Варшави. З самого початку це був важливий центр технічної освіти. Сьогодні це один з найбільших та найкращих технічних університетів країни, з яких 32000 студентів виховані 2000 академічними викладачами на 16 факультетах.

Рівень університету підтверджується результатами, досягнутими Університетом в щорічних рейтингах, таких як “Перспективи”, в якому він продовжує займати найвищі позиції.

Стажування за обміном для викладачів (for teaching) факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського:

  • теплоенергетичний факультет;
  • факультет електроніки;
  • інженерно-фізичний факультет.

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці університету

http://dsm.pwr.edu.pl/en/international-students/exchange-erasmus/incoming/erasmus-plus/courses-in-english/academic-year-2017-2018.

Стажування проходитиме англійською мовою на рівні щонайменше B2 для викладачів.

 Наразі проводиться відбір за квотами разом з іншими університетами України. Виш-партнер буде проводити загальний рейтинг усіх кандидатів, його рішення щодо відбору кандидатів буде остаточним. У навчальному 2016/17 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

Науково-педагогічний працівник

3

5 днів

(+2 дні на дорогу)

140 євро/день

275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 27 січня 2017 року.

Кандидати, які будуть відібрані для участі конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати наступний пакет документів для приймаючого закладу:

  • Application Form (форма документу надається після проведення конкурсу);
  • Staff Mobility for Teaching – Mobility Agreement;
  • Copy of a passport (тільки ідентифікаційна сторінка);
  • CV.

Application Form and Mobility Agreement are also available for download at the project’s website.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union