Політехнічний університет Валенсії (Іспанія)

вал 1  вал 2

     Політехнічний університет Валенсії (Universitat Politècnica de València) є відносно молодим вищим навчальним закладом. Власне його історія розпочинається на початку 1970 років, проте деякі школи, такі як Школа проектування, Вища політехнічна школа Алкой та Факультет образотворчого мистецтва, існують вже понад сто років.

     Основу того закладу, що сьогодні відомий під назвою “Політехнічний університет Валенсії” було закладено у 1968-1969 академічному році, коли було засновано Вищий політехнічний інститут Валенсії. В той час до його складу входило чотири школи: Школа сільського господарського машинобудування, заснована у 1959 році; Школа архітектури, офіційно відкрита у 1966; Школа громадського будівництва та Школа промислового будівництва, обидві створені у 1968 році.

     На сьогоднішній день спільнота Політехнічного університету Валенсії складає 42 000 людей. Серед них близько 37 800 – студенти, 2 600 – члени педагогічного та дослідницького складу та 1 700 – адміністративний та обслуговуючий персонал. Політехнічний університет Валенсії складається з 10 шкіл, 3 факультетів та 2 вищих політехнічних шкіл.

Дати початку та закінчення зимового та літнього навчальних семестрів 2018/2019 навчального року:

  • зимовий семестр: 10 вересня 2018 – 21 грудня 2018 (іспити – 9-26 січня 2019)
  • літній семестр: 28 січня 2019 – 18 травня 2019 (іспити – кінець травня – початок червня 2019)

Більш детальна інформація про вихідні та святкові дні вказана на сайті:

http://www.uv.es/uvweb/college/en/undergraduate-studies/academic-information/calendars/academic-calendar-1285849191297.html

Напрями навчання та стажування за обміном:

→ Engineering (all fields of study);

→ Environmental sciences;

→ Language and technology.

Перелік академічних курсів представлений за посиланням – English academic offer.

Навчання проходитиме для бакалаврів та магістрів іспанською (або англійською мовою за наявності відповідної кількості курсів), для аспірантів, науково-педагогічних та адміністративних працівників англійською. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1.
Пріоритет надаватиметься студентам із базовими знаннями іспанської мови (сертифікат рівня А2).

     Кандидатам, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus +, сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Для аспірантів обов’язковий лист-підтримки від професора з приймаючого вишу-партнеру!
Для аспірантів:
The candidates must contact the UPV professor of the research area of interest (attached list) – завантажити.

They must send to him/her the academic CV, some info about the research topic and a recommendation letter of his/her advisor at KPI, as well as a personal motivation letter.
The UPV professor will evaluate if he is the right one to work with the student, or maybe he can suggest another professor, and will send an invitation letter.

Перелік контактних осіб на факультетах представлений у файлі.

У навчальному 2018/19 році (перший семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Бакалавр/магістри/аспіранти 5 5 місяців
(один семестр)
800 євро/місяць 360 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 30 березня 2018 року до 16:00!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Erasmus Code – E VALENCI02

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union