Політехнічний університет Валенсії (Іспанія)

вал 1  вал 2

     Політехнічний університет Валенсії (Universitat Politècnica de València) є відносно молодим вищим навчальним закладом. Власне його історія розпочинається на початку 1970 років, проте деякі школи, такі як Школа проектування, Вища політехнічна школа Алкой та Факультет образотворчого мистецтва, існують вже понад сто років.

Основу того закладу, що сьогодні відомий під назвою “Політехнічний університет Валенсії” було закладено у 1968-1969 академічному році, коли було засновано Вищий політехнічний інститут Валенсії. В той час до його складу входило чотири школи: Школа сільського господарського машинобудування, заснована у 1959 році; Школа архітектури, офіційно відкрита у 1966; Школа громадського будівництва та Школа промислового будівництва, обидві створені у 1968 році.

На сьогоднішній день спільнота Політехнічного університету Валенсії складає 42 000 людей. Серед них близько 37800 – студенти, 2600 – члени педагогічного та дослідницького складу та 1700 – адміністративний та обслуговуючий персонал. Політехнічний університет Валенсії складається з 10 шкіл, 3 факультетів та 2 вищих політехнічних шкіл.


Код ERASMUS

 E VALENCI02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ
 ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Координатор

 ПОСИЛАННЯ

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 10.09.2019 – 21.12.2019 (іспити – 9-26 січня 2020)
Весняний семестр: 28.01.2020 – 18.05.2020 (іспити – кінець травня – початок червня 2020)

Вимоги до знання мови

 для бакалаврів та магістрів: іспанська – рівень А2 чи вище, або англійська (за наявності курсів)  – рівень В1 чи вище; для аспірантів: англійська – рівень В1 чи вище

  • Стажування за обміном для студентів та аспірантів науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбуватиметься за напрямами:
  1. Engineering (all fields of study)
  2. Environmental Sciences
  3. Social and Legal Studies
  4. Arts and Humanities
  • Для аспірантів обов’язковий лист-підтримки від професора з приймаючого вишу-партнеру! Необхідно зв’язатися з професором з Політехнічного університету Валенсії (список контактів) та надіслати CV, інформацію про тему дослідження, мотиваційний лист та рекомендаційний лист від наукового керівника в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Професор розгляне Ваші документи та надішле Вам у відповідь лист-запрошення.
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 навчальному році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Бакалавр/магістр/PhD
(5 курс – тільки наукового спрямування)
1 5 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 360 євро
Науково-педагогічний працівник (training)
1 5 днів + 2 дні на дорогу 140 євро/день 360 євро

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union