Вармінсько-Мазурський університет (Польща)

увм лого

UWM 1

2010 . OLSZTYN FOT. TOMASZ WASZCZUK / AGENCJA GAZETA

Вармінсько-Мазурський університет в м. Ольштин (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski) – польський публічний університет. Головний кампус розташований в районі Кортово. Університет засновано 1 вересня 1999 шляхом поєднання Рільничо-Технічної академії в Ольштині, Вищої педагогічної школи і Вармінського теологічного інституту. В Університеті на 16 факультетах і 49 напрямах навчається понад 40000 студентів.

Навчання та стажування за обміном для студентів і науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямами:

Навчання проходитиме англійською або польською мовою на рівні щонайменше B2
Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

140 євро/день

275 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union