Університет Пікардії імені Жюля Верна

Picardie-Univ

 

     Університет Пікардії імені Жюля Верна був заснований 17-го грудня у 1971-му році. Щороку в університеті навчається близько 26 тисяч студентів, з них 4 тисячі – іноземці. Університет складається з 7 інститутів та 11 факультетів.

     Університет складається з таких факультетів: факультет мистецтв; історії та географії; іноземних мов та культур; спортивної науки; економіки та менеджменту; медицини. Також до складу закладу входять юридичний, науковий, філологічний та фармацевтичний факультети. Університет має велику бібліотеку, яка налічує 370000 книг та 9900 підписок.

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці:

http://www.u-picardie.fr/catalogue-formations/co/Catalogue_UPJV/co/Catalogue_UPJV.html

     Навчання за обміном для студентів та науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами:

     Physics (in priority), ICTs (in priority), Humanities, Languages, Mathematics.

    Навчання проходитиме для студентів  французькою мовою. Для підтвердження знання французької мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше В1. Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння французькою мовою НЕОБХІДНО зателефонувати на факультет лінгвістики.

У навчальному 2016/2017 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

 Цільова категорія   Кількість   Тривалість  Стипендія  Витрати на подорож* 
Магістр 1  Один семестр   850 євро/місяць    275 євро (квитки в обидві сторони)

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 19 жовтня 2016 року.Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати конкурсу тут

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде надати наступний перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – французькою мовою):

– CV (Europass);

– Learning Agreement;

– копія закордонного паспорта.

 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union