Університет м. Гронінген (Нідерланди)

    Університет Гронінгену (Rijksuniversiteit Groningen, RUG), заснований у 1614 році є другим найстарішим університетом у Нідерландах, кількість студентів в якому нараховує близько 30 000.

    Десять факультетів університету охоплюють усі галузі науки і пропонують 26 бакалаврських та близько 100 магістерських програм, що викладаються англійською мовою. Університет містить велику кількість іноземних студентів, включаючи 5000 іноземних студентів, які отримують ступінь бакалавра та магістра. Окрім того, більш ніж половина від загальної кількості студентів-аспірантів є іноземцями, а університет у 2014 році прийняв близько 1400 студентів за обміном. До кінця серпня 2015 року університет привітав більш ніж 1700 новоприбулих іноземних студентів.

    Обмін студентів та персоналу є важливою частиною інтернаціональної політики: університет прагне, щоб принаймні половина його студентів отримала досвід навчання за кордоном, і тому створив заохочувальний фонд, доступний для його завершення. Цей проект міжнародного класу фокусується на створенні справді інтернаціонального програм підготовки у всьому університеті.

 

Навчання за обміном для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами:

  • Humanities / Languages
  • Natural Sciences
  • Education Science

Терміни початку та закінчення семестру: http://www.rug.nl/education/academic-calendar-2017-2018.pdf

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці https://www.rug.nl/ocasys/

Із додатковою інформацією за проектом можна ознайомитися за посиланням www.groningenexchange.nl

Навчання проходитиме англійською мовою, мінімальний рівень знання іноземної мови В2. У більшості програм наявність міжнародного сертифікату TOEFL або IELTS обов’язкова!

Кандидатам, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus +, сертифікати КПІ ім. Ігоря Сікорського з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на квитки в обидві сторони*

Бакалаври та магістри**

3

5 місяців (один семестр)

800 євро/місяць

275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

** магістр – на момент подачі документів, кандидат повинен вже навчатися за програмою підготовки магістрів.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Контакти: e-mail: msd@rug.nl (Mobility & Scholarship Desk University of Groningen)

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. На момент подачі документів для отримання візи необхідно мати на рахунку 500-600 євро (різниця прожиткового мінімуму у Нідерландах та стипендії 800 євро/місяць).

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 29 вересня 2017 року!

Студентам, які рекомендовані конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), необхідно буде зареєструватися на сайті приймаючого університету https://www.groningenexchange.nl/ та завантажити наступний пакет документів:

Mandatory documents for Bachelor/Master:

Application form
Transcript of Records including all completed courses so far
Copy of last degree obtained (for Master and Doctorate level 2nd and 3rd cycle only)
Learning Agreement for Studies (download Erasmus+ template)
Language certificate (preferred) or language assessment sheet
Copy of passport
Motivation letter
Nomination letter from home university

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union