Університет Русе “Ангел Канчев”

Університет Русе “Ангел Канчев” (Русенският университет “Ангел Кънчев”/THE UNIVERSITY OF RUSE) – автономна державна вища школа. Він був перетворений Рішенням Народних Зборів від 21 червня 1995 року і є послідовником вищого технічного училища, створеного в Русі 12.11.1945 р. В структурі університету працює вісім факультетів: аграрно-промисловий факультет, факультет механіки та машинобудування, факультет електротехніки, електроніки та автоматики, факультет транспорту, факультет бізнесу та менеджменту, факультет природничих наук та освіти, факультет права, факультет громадського здоров’я та охорони здоров’я, дві філії Університету Русе в Сілістрі і Розград, а також Болгарський та Румунський міжвузівський Центр Європи.

6124_university_of_rousse__angel_kanchev_

У навчальному закладі та науково-дослідних лабораторіях навчаються близько 10 000 студентів та студентів-докторантів. Викладацький склад складається з 499 висококваліфікованих викладачів денної форми навчання, з них 49 професорів, 177 доцентів та 296 докторів-педагогів. Велика кількість відомих фахівців у різних галузях знань також працює у неповний робочий день в університеті.

Дати початку та закінчення весняного навчального семестру 2017/2018 н.р.:

  • весняний семестр: лютий 2018 – червень 2018 (включаючи іспити)

Навчання за обміном для студентів ФІОТ КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом:

  • Information and communication technology

Стажування для науково-педагогічних працівників (НПП) ФІОТ:

  • Intormation and communication technology

Навчання та стажування походитиме англійською або російською мовою (за наявності курсів).

Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні для B1 – для студентів.
Для науково-педагогічних працівників – рівень В2.

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus +, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Тривалість навчання для студентів: 1 семестр (другий семестр 2017/2018 н.р.).

У навчальному 2017/18 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія   Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
Бакалавр  2 навчання 1 семестр 800 євро/місяць+ 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.