Університет Обуди (Угорщина)

oe_large

ai-doktori-iskola-02

1393

В Університеті Обуди (Obudai egyetem) міста Будапешта навчається близько 13000 студентів, що робить його одним з найбільших вищих навчальних закладів Угорщини. Це сучасний університет, що стрімко розвивається. За 132 роки свого існування, університет завжди підтверджував свій статус та надавав студентам освіту на високому рівні.

Університет Обуди був заснований 1 січня 2010 року як правонаслідник Budapest Tech та його попередників – технічних коледжів Donát Bánki, Kálmán Kandó та Технічного коледжу легкої промисловості. Головною місією Університету є забезпечення науки та майбутнього, передаючи та розвиваючи знання на високому рівні за допомогою досліджень та нововведень. До складу Університету входять 1 освітній центр, 3 докторантури та 6 факультетів.

Навчання за обміном для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом engineering & engineering  trades.

Навчання проходитиме англійською мовою, на рівні щонайменше В2.

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

 Цільова категорія   Факультет  Кількість   Тривалість  Стипендія  Витрати на подорож* 
PhD 3 3 місяці 750 євро/місяць    275 євро (квитки в обидві сторони)
НПП (for teaching) ІПСА 1 10 днів 140 євро/день    275 євро (квитки в обидві сторони)

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Erasmus Code – HU BUDAPES16

Кінцевий термін подачі документів – 23 березня 2018 року!

 Деталі реєстрації та перелік необхідних документів за посиланням:

http://erasmus.uni-obuda.hu/en/credit-mobility/how-to-apply-for-students

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union