Університет Обуда

oe_largeai-doktori-iskola-02 1393

 

В Університеті Обуди міста Будапешта навчається близько 13000 студентів, що робить його одним з найбільших вищих навчальних закладів Угорщини. Це сучасний університет, що стрімко розвивається. За 132 роки свого існування, університет завжди підтверджував свій статус та надавав студентам освіту на високому рівні. Університет Обуди був заснований 1 січня 2010 року як правонаслідник Budapest Tech та його попередників – технічних коледжів Donát Bánki, Kálmán Kandó та Технічного коледжу легкої промисловості. Головною місією Університету є забезпечення науки та майбутнього, передаючи та розвиваючи знання на високому рівні за допомогою досліджень та нововведень. До складу Університету входять 1 освітній центр, 3 докторантури та 6 факультетів.

Навчання за обміном для студентів ФПМ та ІПСА за напрямом engineering & engineering  trades.

Навчання проходитиме англійською мовою, на рівні щонайменше В2.

Кандидатам, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus +, сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

 Цільова категорія   Кількість   Тривалість  Стипендія  Витрати на подорож* 
Бакалавр 1 5 місяців (семестр) 750 євро/місяць    275 євро (квитки в обидві сторони)
 PhD 1 3,5 місяців 750 євро/місяць    275 євро (квитки в обидві сторони)

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Конкурс відкриється наприкінці вересня 2017 року!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.