Університет Обуди (Угорщина)

oe_large

ai-doktori-iskola-02

1393

Університет Обуди (Obudai egyetem) – це один з найбільших вищих навчальних закладів Угорщини. Це сучасний університет у місті Будапешті, в якому навчається близько 13000 студентів.  За весь період своєї історії, університет завжди підтверджував свій статус та надавав студентам освіту на високому рівні.

Університет Обуди був заснований 1 січня 2010 року як правонаслідник Budapest Tech та його попередників – технічних коледжів Donát Bánki, Kálmán Kandó та Технічного коледжу легкої промисловості. Головною місією університету є забезпечення науки та майбутнього, передаючи та розвиваючи знання на високому рівні за допомогою досліджень та нововведень. До складу Університету входять 1 освітній центр, 3 докторантури та 6 факультетів.

Навчання за обміном для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямом Engineering and Engineering  Trades.

Код ERASMUS

 HU BUDAPES16

Перелік академічних курсів для студентів

 

Координатор

 Marosi Ildikó – marosi.ildiko@kgk.uni-obuda.hu

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 10.09.2018 – 15.12.2018
Весняний семестр: 11.02.2019 – 18.05.2019

Вимоги до знання мови

 англійська – рівень В2 чи вище

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/2019 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

 Цільова категорія   Факультет  Кількість   Тривалість  Стипендія  Витрати на подорож* 
PhD   3 3 місяці 750 євро/місяць    275 євро (квитки в обидві сторони)
НПП (for teaching) ІПСА 1 10 днів 140 євро/день    275 євро (квитки в обидві сторони)

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 23 березня 2018 року!

Деталі реєстрації та перелік необхідних документів за посиланням:
http://erasmus.uni-obuda.hu/en/credit-mobility/how-to-apply-for-students

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union