Технічний університет м. Дрезден (Німеччина)

дрезден лого

дрезден 1

Дрезден 2

Технічний університет Дрездена (Technische Universität Dresden) – один з найбільших технічних вищих навчальних закладів Німеччини. За кількістю студентів Дрезденський технічний університет посідає перше місце – у ньому навчається близько 35 000 студентів. Також Університет є й одним з найстаріших в Німеччині, його історія починається з 1828 року.
До складу Технічного університету Дрездена входять 14 факультетів, які, в своїй більшості, розташовані на території кампусу на південь від центру міста.
Університет постійно входить до рейтингів кращих інженерних та технічних університетів світу, зазвичай займаючи позицію серед 100 найкращих вищих навчальних закладів світу. Найбільш видатним напрямом є цивільна інженерія.

Навчання за обміном для студентів ІТС за спеціальностями:

ІТС – Computer Science
ФЕЛ – Electrical Engineering-Electronics and automation

Більш детальну інформацію ви можете знайти за посиланням:
https://tu-dresden.de/studium/vor-dem-studium/internationales/informationen-von-a-z

Навчання проходитиме англійською або німецькою мовою. Для підтвердження знання іноземних мов для студентів підійде сертифікат знання німецької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1. Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння іноземною мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Мова стажування (викладання): англійська або німецька – рівень В2.

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Магістри ІТС
(для програми подвійного диплому)
1 800 євро/місяць 275 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Erasmus Code – D DRESDEN02

Кінцевий термін подачі документів – 18 травня 2018 року до 13:00!

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу Вам необхідно буде надати до приймаючого університету перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):

Subsequently, the International Office of TUD will send the Grant Agreement to the student stating the amount of the grant awarded. The original and signed Grant Agreement has to be returned to the International Office (address below).

Contact:
Carolin Hendschke | ERASMUS+ International Mobility
carolin.hendschke[at]tu-dresden.de | www.tu-dresden.de/international/erasmusplus
Technische Universität Dresden, International Office
01062 Dresden | Tel.: +49 351 463-32218 | Fax: +49 351 463-37738

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union