Університет Південно-Східної Норвегії (Норвегія)

st-block-82-1423025676402-raw-norwaybuskerud02

Університет Південно-Східної Норвегії (Høgskolen i Sørøst-Norge / The University of South-Eastern Norway) є другим за кількістю студентів державним університетським коледжем у Норвегії, що сьогодні налічує 18 000 студентів та 1500 співробітників у восьми кампусах.

USN був заснований у січні 2016 року в результаті об’єднання трьох вищих навчальних закладів Норвегії: університетських коледжів Баскеруд, Вестфолд та університетського коледжу Телемарк, який співпрацював з Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського впродовж 2010-2015 р.

Навчання за програмою обміну між Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського та Факультетом електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики УПСН, в рамках виконання проекту «Норвезько-українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем (CPEA-LT-2016/10044)» для спеціальності 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за спеціалізаціями:

  • Енергетичний менеджмент та енергоефективність
  • Системи забезпечення споживачів електричною енергією

Код ERASMUS

 N KONGSBE02

Перелік академічних курсів для студентів

 Process Technology

 Energy and Environmental Technology

 Industrial IT and Automation

 Electrical Power Engineering

Координатор

 Carlos Pfeiffer – carlos.pfeiffer@usn.no

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 12.08.2019 – 18.12.2019
Весняний семестр: 06.01.2020 – 19.06.2020

Вимоги до знання мови

 англійська  – рівень В2 чи вище
 Для студентів обов’язкова наявність сертифікату IELTS (6.5)*

*Студенти, які не мають сертифікату IELTS, можуть подати на конкурс сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського. Але на початок мобільності сертифікат IELTS повинен бути.

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики  (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті академічної мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія 

 Кількість   Тривалість  Стипендія

Витрати на подорож*

Магістри ІЕЕ
1 5 місяців 900 євро/місяць 275 євро
НПП (for teaching)  2 5 днів+2 дні на дорогу 140 євро/день 275 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 20 вересня 2019 року до 16:00!

Конкурс завершено! Результати за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/10/Витяг-з-протоколу-№1-від-03.10.2019.pdf (сторінка 1)

У рамках проекту студенти отримають додаткове фінансування за програмою Норвезького центру для міжнародного співробітництва в освіті (SIU) Eurasia.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union