Університет Південно-Східної Норвегії (Норвегія)

st-block-82-1423025676402-raw-norwaybuskerud02

Університет Південно-Східної Норвегії (Høgskolen i Sørøst-Norge / The University of South-Eastern Norway) є другим за кількістю студентів державним університетським коледжем у Норвегії, що сьогодні налічує 18 000 студентів та 1500 співробітників у восьми кампусах. Університет був заснований у січні 2016 року в результаті об’єднання трьох вищих навчальних закладів Норвегії: університетських коледжів Баскеруд, Вестфолд та університетського коледжу Телемарк, який співпрацював з Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського впродовж 2010-2015 р.

Код ERASMUS

N KONGSBE02

Перелік академічних курсів для студентів

Process Technology

Energy and Environmental Technology

Industrial IT and Automation

Electrical Power Engineering

Координатор

Carlos Pfeiffer – carlos.pfeiffer@usn.no

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 12.08.2019 – 18.12.2019
Весняний семестр: 06.01.2020 – 19.06.2020

Вимоги до знання мови

англійська  – рівень В2 чи вище
 Для студентів обов’язкова наявність сертифікату IELTS (6.5)*

*Студенти, які не мають сертифікату IELTS, можуть подати на конкурс сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського. Але на початок мобільності сертифікат IELTS повинен бути.

• Навчання за програмою обміну між Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського та Факультетом електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики УПСН, в рамках виконання проекту «Норвезько-українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем (CPEA-LT-2016/10044)» для спеціальності 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за спеціалізаціями:
    1. Енергетичний менеджмент та енергоефективність
    2. Системи забезпечення споживачів електричною енергією
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики  (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті академічної мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість   Тривалість  Стипендія

Витрати на подорож*

Магістри ІЕЕ
1 5 місяців 900 євро/місяць 275 євро
НПП (for teaching)  2 5 днів+2 дні на дорогу 140 євро/день 275 євро

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера.

Кінцевий термін подачі документів: –
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –

У рамках проекту студенти отримають додаткове фінансування за програмою Норвезького центру для міжнародного співробітництва в освіті (SIU) Eurasia.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union