Сілезький університет технологій (Польща)

Silesian-Univ

Patras

 

Сілезький університет технологій (Politechnika Śląska) є одним із найбільших технічних університетів Польщі. На сьогоднішній день Університет пропонує навчання по більш ніж 140 спеціальностях із 34 основними дисциплінами, що викладаються на 15 факультетах.

   Факультети охоплюють увесь спектр інженерних дисциплін, а також елементи менеджменту, соціології та управління. Кількість студентів усіх видів навчання у 2013/2014 навчальному році складала близько 27 000. Велика кількість сучасних лекційних зал та спеціалізованих лабораторій сприяють науково-дослідницькій роботі, здійснюваній чудовим персоналом університету, що складається з більше 1700 викладачів, включаючи 300 професорів та докторів наук.

     Навчання в Сілезькому Університеті технологій надає широкі можливості для успішного вступу в професійне життя і високорозвинену науково-дослідну діяльність.

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці:

http://studyinenglish.polsl.pl/Pages/CurriculaandCoursesinEnglish.aspx

Навчання за обміном для аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами: «Engineering and engineering trades », «Environment », «Mathematics and statistics», «Management and administration».

Навчання проходитиме для аспірантів англійською мовою. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше В2. За отриманням сертифікату звертайтеся до факультету лінгвістики (7 корпус).

Для участі у конкурсі аспіранту необхідно отримати попередню згоду від професора приймаючого закладу.

У навчальному  році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Аспірант 1 один семестр
(5 місяців)
750 євро/місяць 275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union