Сілезький університет технологій (Польща)

Silesian-Univ

Patras

 

Сілезький університет технологій (Politechnika Śląska) є одним із найбільших технічних університетів Польщі. На сьогоднішній день Університет пропонує навчання по більш ніж 140 спеціальностях із 34 основними дисциплінами, що викладаються на 15 факультетах.

   Факультети охоплюють увесь спектр інженерних дисциплін, а також елементи менеджменту, соціології та управління. Кількість студентів усіх видів навчання у 2013/2014 навчальному році складала близько 27 000. Велика кількість сучасних лекційних зал та спеціалізованих лабораторій сприяють науково-дослідницькій роботі, здійснюваній чудовим персоналом університету, що складається з більше 1700 викладачів, включаючи 300 професорів та докторів наук.

     Навчання та стажування у Сілезькому Університеті технологій надає широкі можливості для успішного вступу в професійне життя і високорозвинену науково-дослідну діяльність.

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці:

http://studyinenglish.polsl.pl/Pages/CurriculaandCoursesinEnglish.aspx

Навчання за обміном для бакалаврів, магістрів та аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами: «Engineering and engineering trades», «Environment », «Mathematics and statistics», «Management and administration».

Навчання проходитиме польською  або англійською мовою.

Для участі у конкурсі аспіранту необхідно отримати попередню згоду від професора приймаючого закладу.

Кандидатам, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus+, сертифікати з рівнем володіння англійською/німецькою/французькою мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Стажування науково-педагогічних працівників та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського проходитиме англійською мовою на рівні щонайменше В2.

Стажування науково-педагогічних працівників та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського у рамках Administrative Staff Week 22-26/10/2018 (орієнтовна дата проведення) (IMPORTANT NOTE: the event is intended for the staff from the SUT’s partner universities within Erasmus+ KA107 projects who are directly involved in coordination of international mobility activities; preferable to the administrative staff from International Relations Offices.)

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Магістри/аспіранти
(Engineering and engineering trades)
  один семестр
(5 місяців)
750 євро/місяць 275 євро
Магістри/аспіранти
(Environment)
  один семестр
(5 місяців)
750 євро/місяць 275 євро
Бакалаври/магістри/аспіранти
(Mathematics and statistics)
  один семестр
(5 місяців)
750 євро/місяць 275 євро
Бакалаври/аспіранти
(Management and administration)
  один семестр
(5 місяців)
750 євро/місяць 275 євро
ННП/АП
(for training)
  5 днів+2 дні на дорогу 140 євро/місяць 275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 10 вересня 2018 року до 14:00!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Конкурс завершено!

Результати конкурсного відбору науково-педагогічних працівників – завантажити.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union