Університет Ройтлінгена

REUTLINGEN-UNIVERSITY

Університет Ройтлінгена (Hochschule Reutlingen) – університет прикладних наук в місті Ройтлінген, земля Баден-Вюртемберг, Німеччина. Тут навчається понад 5,800 студентів, чверть з яких – іноземці та студенти за обміном. Університет має 5 факультетів, проводить підготовку бакалаврів й магістрів за такими напрямами: міжнародний бізнес, інформаційні технології, хімія, інженерія тощо. Кампус університету знаходиться на південному заході міста, поруч зі спортзоною (в тому числі, міським стадіоном) та парком відпочинку. Торгівельні центри, банки та поліклініка знаходяться у безпосередній близькості до кампусу.


Код ERASMUS

 D REUTLIN02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Baldur Veit – baldur.veit@reutlingen-university.de
Natividad Martinez – natividad.martinez@reutlingen-university.de

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 07.10.2019 – 12.02.2020
Весняний семестр: 12.03.2020 – 18.07.2020

Вимоги до знання мови

 німецька або англійська – рівень В2 чи вище

    • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: – Information and Communication Technologies
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння іноземною мовою для пакету документів для участі у конкурсі за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії*
 Бакалавр
2-3 курс
(ФІОТ)
1

Навчання

5 місяців 740 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
НПП
(ФІОТ)
(for teaching)
1 Teaching 5 днів + 2 дні на дорогу  140 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 


Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
Студентам, які були номіновані комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського, необхідно зв’язатися з міжнародним офісом Університету Ройтлінгена для узгодження подальших дій.
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union