Університет Ройтлінгена

REUTLINGEN-UNIVERSITY

Університет Ройтлінгена (Hochschule Reutlingen) – це університет прикладних наук в місті Ройтлінген, земля Баден-Вюртемберг, Німеччина. Тут навчається понад 5,800 студентів, чверть з яких – іноземці та студенти за обміном. Кампус університету знаходиться на південному заході міста, поруч зі спортзоною (в тому числі, міським стадіоном) та парком відпочинку, в 20 хвилинах ходьби до центра міста. Торгівельні центри, банки та поліклініка знаходяться у безпосередній близькості до кампусу.

Університет має 5 факультетів та готує бакалаврів й магістрів за такими напрямами, як міжнародний бізнес, інформаційні технології, хімія, інженерія тощо.

Навчання за обміном для бакалавріва також стажування для науково-педагогічних працівників (for teaching; for training) ФІОТ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямом:

  • Information and Communication Technologies

Код ERASMUS

 D REUTLIN02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Baldur Veit – baldur.veit@reutlingen-university.de
Natividad Martinez – natividad.martinez@reutlingen-university.de

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 07.10.2019 – 12.02.2020
Весняний семестр: 12.03.2020 – 18.07.2020

Вимоги до знання мови

 німецька або англійська – рівень В2 чи вище

   Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння іноземною мовою для пакету документів для участі у конкурсі за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
 Бакалавр
2-3 курс
(ФІОТ)
1

Навчання

5 місяців 740 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
НПП
(ФІОТ)
(for teaching)
1 Teaching 5 днів + 2 дні на дорогу  140 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 17 жовтня 2019 року до 16:00!

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/10/Витяг-з-Протоколу-№2-від-23.10.2019.pdf (сторінка 11)

Студентам, які були номіновані комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського, необхідно зв’язатися з міжнародним офісом Університету Ройтлінгена для узгодження подальших дій.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union