Лондонський університет Королеви Марії

image

Лондонський університет Королеви Марії (Queen Mary University of London) – це вищий навчальний заклад в Лондоні, державний дослідницький університет і один із засновників федерального Лондонського університету. Це один з найбільших і найпрестижніших вузів Великобританії. Свою історію веде від Медичного коледжу Лондонської лікарні, заснованої в 1785 році. Університет був утворений в результаті злиття чотирьох історичних коледжів і названий на честь Марії Текської, королеви Великобританії.

Лондонський університет королеви Марії – єдиний столичний університет, який має повноцінне студмістечко в центрі Лондона. Навчальний заклад складається з 5 кампусів, у безпосередній близькості знаходяться райони Сіті, Кенері-Уорф і Олімпійський парк. В університеті навчаються близько 17 000 студентів денної форми навчання, штат університету складається з 4000 співробітників. Університет королеви Марії складається з трьох факультетів – факультет гуманітарних і соціальних наук, факультет природничих та інженерних наук, інституту Бартса, а також Лондонської школи медицини і стоматології. У 2013 році університет посів 19-е місце серед вишів Великої Британії. Серед випускників університету п’ять лауреатів Нобелівської премії. Університет є членом групи «Рассел» – групи провідних дослідницьких університетів Великобританії, має стратегічне партнерство з Університетом Ворика.

Навчання за обміном для аспірантів, а також викладання для науково-педагогічних працівників радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямом:

  • Information and Communication Technologies

Код ERASMUS

 UK LONDON031

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Rostyslav Dubrovka – r.dubrovka@qmul.ac.uk

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 15.09.2018 – 15.12.2018
Весняний семестр: 01.01.2019 – 01.06.2019

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів – IELTS (6.5); для викладачів  – рівень В2 чи вище

 

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
 PhD (РТФ)

Навчання

3 місяці 900 євро/місяць + 360 євро на квитки в обидві сторони*
 НПП
РТФ
(for teaching)
1 Teaching 5 днів + 2 на дорогу
 180 євро/день + 360 євро на квитки в обидві сторони*

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 19 квітня 2019 року до 16:00!

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО!
Результати за посиланням: РЕЗУЛЬТАТИ (сторінка 5).

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union