Лондонський університет Королеви Марії

image

Лондонський університет Королеви Марії (Queen Mary University of London) – це заклад вищої освіти в Лондоні, державний дослідницький університет і один із засновників федерального Лондонського університету. Це один з найбільших і найпрестижніших ЗВО Великої Британії. Свою історію веде від Медичного коледжу Лондонської лікарні, заснованої в 1785 році. Університет був утворений в результаті злиття чотирьох історичних коледжів і названий на честь Марії Текської, королеви Великої Британії.

Лондонський університет королеви Марії – єдиний столичний університет, який має повноцінне студмістечко в центрі Лондона. Навчальний заклад складається з 5 кампусів, які знаходяться біля таких районів як Сіті, Кенері-Уорф і Олімпійський парк. В університеті навчаються близько 17 000 студентів денної форми навчання, штат університету складається з 4000 співробітників. Університет королеви Марії складається з трьох факультетів – факультет гуманітарних і соціальних наук, факультет природничих та інженерних наук, інституту Бартса, а також Лондонської школи медицини і стоматології. Серед випускників університету п’ять лауреатів Нобелівської премії. Університет є членом групи «Рассел» – групи провідних дослідницьких університетів Великобританії, має стратегічне партнерство з Університетом Ворика.


Код ERASMUS

 UK LONDON031

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Rostyslav Dubrovka – r.dubrovka@qmul.ac.uk

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 15.09.2018 – 15.12.2018
Весняний семестр: 01.01.2019 – 01.06.2019

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів – IELTS (6.5); для викладачів  – рівень В2 чи вище

  • Навчання за обміном для аспірантів, а також викладання для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямом:
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
 PhD (РТФ)

Навчання

3 місяці 900 євро/місяць + 360 євро на квитки в обидві сторони*
 НПП
РТФ
(for teaching)
1 Teaching 5 днів + 2 на дорогу
 180 євро/день + 360 євро на квитки в обидві сторони*

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 


Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union