Міланська політехніка (Італія)

Міланський технічний університет або Міланська політехніка (Politecnico di Milano) – це державний вищий навчальний заклад науково-технічного спрямування, який готує спеціалістів за такими напрямами, як інженерія, архітектура та промисловий дизайн. Університет завжди приділяв увагу якості навчання та наукового дослідження, та їх вдосконаленню, розвиваючи плідне співробітництво зі світом бізнесу та виробництва шляхом експериментальних пошуків і передачі технологічних знань.

Наукові дослідження завжди були пов’язані із вдосконаленням методів навчання та мали першочергове значення, що дозволило Міланському технічному університету долучитись до світу бізнесу та досягти високих результатів на міжнародному рівні. Міланська політехніка бере участь у багатьох дослідницьких і навчальних проектах, співпрацюючи з найкращими Європейськими університетами. Співробітництво політехніки швидко поширюється на інші країни: від Північної Америки та Південно-Східної Азії до Східної Європи. Сьогодні тенденція до інтернаціоналізації дозволила Міланському технічному університету стати членом Європейської та світової мережі провідних технічних університетів і дала можливість запропонувати декілька програм з обміну та отримання подвійного ступеня та безліч освітніх програм, де навчання ведеться повністю англійською мовою.

Навчання за обміном студентів та аспірантів, стажування науково-педагогічних працівників всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом: 

  • Engineering & Engineering Trades

Код ERASMUS

 I MILANO02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

 ПОСИЛАННЯ – італійською

Координатор

 Giancarlo Spinelli – giancarlo.spinelli@polimi.it

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 18.09.2017 – 24.02.2018
Весняний семестр: 26.02.2018 – 15.09.2018

Вимоги до знання мови

 італійська – рівень В1 чи вище, або англійська  – рівень В2 чи вище

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійської мови для пакету документів за програмою Erasmus+,  НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Для участі у конкурсі аспіранту необхідно отримати попередню згоду від професора приймаючого закладу.

У навчальному 2016/2017 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

Науково-педагогічний працівник

1

5 днів + 2 дні на дорогу

140 євро/місяць

275 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 6 червня 2017 року!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union