Університет Леонардо да Вінчі

P™le Universitaire LŽonard de Vinci - La DŽfense - Mai 2011

Університет Леонардо да Вінчі (Association Léonard de Vinci) – це приватний заклад вищої освіти, розташований у самому центрі ділового району Парижа – Дефанс. Університет був створений у 1995 році за ініціативою Генеральної ради Департаменту О-де-Сен. Це єдиний французький ЗВО, що є повністю приватним, але фінансується переважно за рахунок державних фондів. Асоціація Леонардо да Вінчі складається з чотирьох шкіл та навчальних відділів й адміністративних служб: Паризька школа управління Дефансу, Інженерна школа ім. Леонардо да Вінчі, Інститут інтернету та мультимедіа та Інститут ім. Леонардо да Вінчі.


Код ERASMUS

 F PARIS270

Перелік академічних курсів для студентів

 ДИСЦИПЛІНИ ЗА НАПРЯМОМ “ENGINEERING”

Координатор

 Alice Eyraud – incoming@devinci.fr

Тривалість семестрів

Осінній семестр:
Весняний семестр: 

Вимоги до знання мови

 французька або англійська – рівень В2 чи вище

    • Навчання за обміном для студентів і магістрів та викладання для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбуватиметься за напрямом: Engineering and Engineering Trades
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
Бакалаври/магістри
 2 навчання семестр 850 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 НПП
            1 teaching 5 днів + 2 дні на дорогу 180 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 


Кінцевий термін подачі документів: 12.10.2020

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: Витяг з протоколу від 13.10.2020
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union