Університет Леонардо да Вінчі

P™le Universitaire LŽonard de Vinci - La DŽfense - Mai 2011

Університет Леонардо да Вінчі (Association Léonard de Vinci) – це приватний вищий навчальний заклад, розташований у самому центрі ділового району Парижа -Дефанс. Університет був створений у 1995 році за ініціативою Генеральної ради Департаменту О-де-Сен. Це єдиний французький виш, що є повністю приватним, але фінансується переважно за рахунок державних фондів. 

Асоціація Леонардо да Вінчі складається з чотирьох шкіл та навчальних відділів й адміністративних служб: Паризька школа управління Дефансу, Інженерна школа ім. Леонардо да Вінчі, Інститут інтернету та мультимедіа та Інститут ім. Леонардо да Вінчі.

Навчання за обміном для студентів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбуватиметься за напрямами:

  • Information and Communication Technology
  • Engineering and Engineering Trades

Код ERASMUS

 F PARIS270

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Alice Eyraud – incoming@devinci.fr

Тривалість семестрів

Осінній семестр:
Весняний семестр: 

Вимоги до знання мови

 французька або англійська – рівень В2 чи вище

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/19 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
Бакалаври/магістри
  навчання семестр 850 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 НПП
             teaching 5 днів + 2 дні на дорогу 180 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union