Норвезький університет природничих і технічних наук (Норвегія)

нтну йовик

нтну 2

Норвезький університет природничих і технічних наук в м. Йовік (Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet/Norwegian University of Science and Technology) – це університет дослідницького типу, кампуси якого розташовані в містах Трондхайм, Йовік та Олесунн. Після об’єднання декількох вищих навчальних закладів у 2016 році, Університет став найбільшим у Норвегії.

Університет є головним центром технічної та інженерної освіти в країні і має 9 факультетів і 65 кафедр. На сьогоднішній день, тут навчається близько 40000 студентів. Університет часто займає високі місця у рейтингах вищих навчальних закладів світу.

Норвезький університет природничих і технічних наук було засновано 1996 року, але його історія починається задовго до цієї дати, а саме з 1767 року, коли був заснований його попередник – Трондхаймська академія.


Код ERASMUS

 N TRONDHE01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ – Sustainable Manufacturing
ПОСИЛАННЯ – Computer Sciences

Координатор

 

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 21.08.2018 – 21.12.2018
Весняний семестр: 08.01.2019 – 09.06.2019

Вимоги до знання мови

 англійська  – рівень В2 чи вище

Сертифікат КПІ – допускається, але студенти, які мають сертифікат TOEFL (90) або IELTS (6,5) мають переваги. Якщо ж студент з сертифікатом КПІ ім. Ігоря Сікорського буде номінований, йому необхідно буде пройти співбесіду з університетом-партнером для підтвердження рівня знання мови.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union