Норвезький університет природничих і технічних наук

норвегия логонтну йовик

нтну 2

Норвезький університет природничих і технічних наук в м. Йовік (Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet) – це університет дослідницького типу, кампуси якого розташовані в містах Трондхайм, Йовік та Олесунн. Після об’єднання декількох вищих навчальних закладів у 2016 році, Університет став найбільшим у Норвегії.

Університет є головним центром технічної та інженерної освіти в країні і має 9 факультетів і 65 кафедр. На сьогоднішній день, тут навчається близько 40000 студентів. Університет часто займає високі місця у рейтингах вищих навчальних закладів світу.

Норвезький університет природничих і технічних наук було засновано 1996 року, але його історія починається задовго до цієї дати, а саме з 1767 року, коли був заснований його попередник – Трондхаймська академія. Навчання проходитиме в кампусі м. Йовік (Gjovik).

Навчання за обміном для магістрів, науково-педагогічних та адміністративних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде проходити за наступними напрямами:

  • sustainable manufacturing;
  • computer science. 

Навчання проходитиме англійською мовою.  Для підтвердження знання іноземних мов для студентів необхіден один з наступних сертифікатів:

  • TOEFL (Test of English as a Foreign Language) with a minimum score of 90 points on the internet based test
  • IELTS (International English Language Testing Service) with a minimum overall band score of 6.5

Для підтвердження знання іноземних мов для студентів підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1. Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
магістри  5 – Sustainable Manufacturing;

2 – Computer Science

5 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 275 євро
 Науково-педагогічні працівники
(for teaching)
2 7 днів 140 євро/день 275 євро
Адміністративний працівник (for training) 1 7 днів 140 євро/день 275 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів –

КОНКУРС БУДЕ ОГОЛОШЕНО НА ПОЧАТКУ ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ! 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.