Норвезький університет природничих і технічних наук (Норвегія)

нтну йовик

нтну 2

Норвезький університет природничих і технічних наук в м. Йовік (Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet/Norwegian University of Science and Technology) – це університет дослідницького типу, кампуси якого розташовані в містах Трондхайм, Йовік та Олесунн. Після об’єднання декількох вищих навчальних закладів у 2016 році, Університет став найбільшим у Норвегії.

Університет є головним центром технічної та інженерної освіти в країні і має 9 факультетів і 65 кафедр. На сьогоднішній день, тут навчається близько 40000 студентів. Університет часто займає високі місця у рейтингах вищих навчальних закладів світу.

Норвезький університет природничих і технічних наук було засновано 1996 року, але його історія починається задовго до цієї дати, а саме з 1767 року, коли був заснований його попередник – Трондхаймська академія.

Навчання за обміном для магістрів, а також стажування науково-педагогічних та адміністративних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде проходити в кампусі м. Йовік (Gjovik) за наступними напрямами:

  • Sustainable Manufacturing
  • Computer Sciences

Код ERASMUS

 N TRONDHE01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ – Sustainable Manufacturing
ПОСИЛАННЯ – Computer Sciences

Координатор

 

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 21.08.2018 – 21.12.2018
Весняний семестр: 08.01.2019 – 09.06.2019

Вимоги до знання мови

 англійська  – рівень В2 чи вище

Сертифікат КПІ – допускається, але студенти, які мають сертифікат TOEFL (90) або IELTS (6,5) мають переваги. Якщо ж студент з сертифікатом КПІ ім. Ігоря Сікорського буде номінований, йому необхідно буде пройти співбесіду з університетом-партнером для підтвердження рівня знання мови.

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Для НПП та АП обов’язкова наявність листа-підтримки з вишу-партнеру.

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Магістри
(Sustainable Manufacturing, Computer Sciences)
 5 5 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 275 євро
 Науково-педагогічний працівник
(for teaching)
(Sustainable Manufacturing)
1 5 днів + 2 дні на дорогу 140 євро/день 275 євро
Адміністративний працівник (for training) з International Relations Office 1 5 днів + 2 дні на дорогу 140 євро/день 275 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. Також до початку мобільності витрати на візу до 500 євро (орієнтовна сума).

Кінцевий термін подачі документів – 22 жовтня до 16:00!

Конкурс завершено! Результати конкурсу за ПОСИЛАННЯМ (сторінка 16)

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Номінованим студентам необхідно зареєструватися на сайті Норвезького університету природничих і технічних наук. Етапи реєстрації за посиланням: 
http://www.ntnu.edu/studies/exchange/how_to_apply

Необхідні документи:

  1. Official grade transcripts for all university studies (including grade transcript and diploma from bachelor degree studies)
  2. Translation of grade transcripts if originally in another language than English
  3. List of courses in progress
  4. The personal identification page of your passport
  5. Documentation of English proficiencyif required
  6. A short CV
  7. Additional form for exchange students
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union