Норвезький університет природничих і технічних наук (Норвегія)

норвегия логонтну йовик

нтну 2

Норвезький університет природничих і технічних наук в м. Йовік (Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet/Norwegian University of Science and Technology) – це університет дослідницького типу, кампуси якого розташовані в містах Трондхайм, Йовік та Олесунн. Після об’єднання декількох вищих навчальних закладів у 2016 році, Університет став найбільшим у Норвегії.

Університет є головним центром технічної та інженерної освіти в країні і має 9 факультетів і 65 кафедр. На сьогоднішній день, тут навчається близько 40000 студентів. Університет часто займає високі місця у рейтингах вищих навчальних закладів світу.

Норвезький університет природничих і технічних наук було засновано 1996 року, але його історія починається задовго до цієї дати, а саме з 1767 року, коли був заснований його попередник – Трондхаймська академія.

Зимовий семестр: 21 серпня 2017 – 21 грудня 2017

Весняний семестр: 8 cічня 2018 – 9 червня 2018

Навчання та стажування за обміном для магістрів, науково-педагогічних та адміністративних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде проходити в кампусі м. Йовік (Gjovik) за наступними напрямами:

 • sustainable manufacturing;
 • computer science;
 • international office.

Вибір курсів для sustainable manufacturing : 

https://www.ntnu.edu/studies/plans#programmeCode=MSUMA-D&year=2017

Вибір курсів для computer science:  

https://www.ntnu.edu/studies/plans#programmeCode=MACS-D&year=2017

Навчання проходитиме англійською мовою.  Для підтвердження знання іноземних мов для студентів необхіден один з наступних сертифікатів:

 • TOEFL (Test of English as a Foreign Language) with a minimum score of 90 points on the internet based test
 • IELTS (International English Language Testing Service) with a minimum overall band score of 6.5

Студенти, які не мають сертифікат TOEFL або IELTS, можуть подати на конкурс сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського. Якщо ж студент з сертифікатом КПІ ім. Ігоря Сікорського буде номінований, студенту необхідно буде пройти співбесіду з університетом-партнером для підтвердження рівня знання мови.

Для підтвердження знання іноземних мов для студентів підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2. Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
магістри  5 – Sustainable Manufacturing;

2 – Computer Science

5 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 275 євро
 Науково-педагогічні працівники
(for teaching)
1 7 днів 140 євро/день 275 євро
Адміністративний працівник (for training) 1 7 днів 140 євро/день 275 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера.

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 20 жовтня 2017 року!

Конкурс завершено!

Результати конкурсу у файлі.

Номінованим студентам необхідно зареєструватися на сайті Норвезького університету природничих і технічних наук. Етапи реєстрації за посиланням:

http://www.ntnu.edu/studies/exchange/how_to_apply

Необхідні документи:

 1. Official grade transcripts for all university studies (including grade transcript and diploma from bachelor degree studies)
 2. Translation of grade transcripts if originally in another language than English
 3. List of courses in progress
 4. The personal identification page of your passport
 5. Documentation of English proficiency, if required
 6. A short CV
 7. Additional form for exchange students

 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union