Норвезький університет наук життя (Норвегія)

6104472292_ca7d37e44b_b

Норвезький університет наук життя (Norges miljø- og biovitenskapelige universitet) був заснований в 1859 році і до 2005 року був відомий як Норвезький сільськогосподарський коледж. Університет є другим найстарішим вищим навчальним закладом Норвегії. Він розташований у мальовничому передмісті Осло – містечку Ос. На даний момент в Університеті навчається близько 5000 студентів, до його складу входять три факультети з 13 кафедрами.

Дослідницькі та освітні програми Норвезького університету наук життя дозволяють студентам з усього світу кидати виклик глобальним проблемам, пов’язаним із захистом навколишнього середовища, охороною здоров’я людей і тварин, відновлюваних джерел енергії, харчової індустрії, а також управління земельними ресурсами.

Навчання за обміном для студентів всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за спеціальностями представлені у виші-партнері:

Код ERASMUS

 

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 

Тривалість семестрів

Осінній семестр:
Весняний семестр:

Вимоги до знання мови

 англійська  – рівень В2 чи вище

Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility),  НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
  5 місяців
(один семестр)
євро/місяць 275 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів –

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union