Норвезький університет наук життя (Норвегія)

6104472292_ca7d37e44b_b

Норвезький університет наук життя (Norges miljø- og biovitenskapelige universitet) був заснований в 1859 році і до 2005 року був відомий як Норвезький сільськогосподарський коледж. Університет є другим найстарішим вищим навчальним закладом Норвегії. Він розташований у мальовничому передмісті Осло – містечку Ос. На даний момент в Університеті навчається близько 5000 студентів, до його складу входять три факультети з 13 кафедрами.

Дослідницькі та освітні програми Норвезького університету наук життя дозволяють студентам з усього світу кидати виклик глобальним проблемам, пов’язаним із захистом навколишнього середовища, охороною здоров’я людей і тварин, відновлюваних джерел енергії, харчової індустрії, а також управління земельними ресурсами.

Навчання за обміном для студентів всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за спеціальностями представлені у виші-партнері:

Навчання проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання іноземних мов для студентів підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1. Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
5 місяців
(один семестр)
євро/місяць 275 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів –

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union