Університет Масарика (Чехія)

Masarika

Університет Масарика (Masarykova Univerzita) що знаходиться в місті Брно – другий найбільший публічний університет Чеської Республіки та провідний вищий навчальний заклад Моравії. На сьогоднішній день він складається з дев’яти факультетів з більш ніж з двох сотень відділів та інститутів. В університеті навчається близько 38000 студентів з яких 7100 – іноземці. Будучи одним з найважливіших навчальних та дослідницьких закладів Чеської Республіки та престижним університетом Центральної Європи, університет Масарика був завжди сповнений духом демократії з самого його заснування в 1919 році.

Одним із головних пріоритетів університету є наукове дослідження. Університет не лише займає одні з перших позицій у конкурсах на отримання дослідницьких грантів, а й активно інвестує кошти – особливо у нещодавно збудований кампус. Університет Масарика  пропонує вчені ступені у широкому спектрі як традиційних, так і нових наукових дисциплін.

Університет приймає участь у численних дослідницьких програмах та програмах з студентської мобільності країн ЄС та інших країн, щоб надати можливість бакалаврам продовжити отримання ступені магістра (а магістрам – продовжити свою аспірантуру) в університеті Масарика. Те ж саме стосується й студентів університету Масарика, що хочуть повернутись до альма-матер після навчання за кордоном.


Код ERASMUS

 CZ BRNO 05

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ
 ПОСИЛАННЯ (Факультет права)
 ПОСИЛАННЯ (Факультет соціології)

Координатор

 Zora Musilová – Zora.Musilova@law.muni.cz (Факультет права)
Dagmar Hábová – habova@fss.muni.cz (Факультет соціології)

Тривалість семестрів

 Осінній семестр:
Весняний семестр: 

Вимоги до знання мови

 англійська або чеська – рівень В2 чи вище

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union