Університет Масарика (Чехія)

Masarika

Університет Масарика (Masarykova Univerzita) що знаходиться в місті Брно – другий найбільший публічний університет Чеської Республіки та провідний вищий навчальний заклад Моравії. На сьогоднішній день він складається з дев’яти факультетів з більш ніж з двох сотень відділів та інститутів. В університеті навчається близько 38000 студентів з яких 7100 – іноземці. Будучи одним з найважливіших навчальних та дослідницьких закладів Чеської Республіки та престижним університетом Центральної Європи, університет Масарика був завжди сповнений духом демократії з самого його заснування в 1919 році.

     Одним із головних пріоритетів університету є наукове дослідження. Університет не лише займає одні з перших позицій у конкурсах на отримання дослідницьких грантів, а й активно інвестує кошти – особливо у нещодавно збудований кампус. Університет Масарика  пропонує вчені ступені у широкому спектрі як традиційних, так і нових наукових дисциплін.

     Університет приймає участь у численних дослідницьких програмах та програмах з студентської мобільності країн ЄС та інших країн, щоб надати можливість бакалаврам продовжити отримання ступені магістра (а магістрам – продовжити свою аспірантуру) в університеті Масарика. Те ж саме стосується й студентів університету Масарика, що хочуть повернутись до альма-матер після навчання за кордоном.

   Конкурс відбувається для навчання студентів та стажування науково-педагогічних працівників факультету соціології та права та адміністративних співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Код ERASMUS

 CZ BRNO 05

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ
 ПОСИЛАННЯ (Факультет права)
 ПОСИЛАННЯ (Факультет соціології)

Координатор

 Zora Musilová – Zora.Musilova@law.muni.cz (Факультет права)
Dagmar Hábová – habova@fss.muni.cz (Факультет соціології)

Тривалість семестрів

 Осінній семестр:
Весняний семестр: 

Вимоги до знання мови

 англійська або чеська – рівень В2 чи вище

 

Більше інформації за посиланням: https://czs.muni.cz/en/student-from-abroad/international-student-guide.

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

    У навчальному 2016/17 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на дорогу*

Бакалавр

2

5 місяців

(один семестр)

800 євро/місяць

275 євро

Магістр

1

5 місяців

(один семестр)

800 євро/місяць

275 євро

Аспірант

4

10 місяців

(1 академічний рік)

800 євро/місяць

275 євро

Адміністративний співробітник (for training)

3 5 днів
(+2 дні на дорогу)

140 євро/день

275 євро

Науково-педагогічний працівник (for training or teaching)

2 5 днів
(+2 дні на дорогу)

140 євро/день

275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Для адміністративних співробітників або викладачів (for training) наявність листа-запрошення від приймаючого закладу є обов’язковою. 

Important note for the academic and administrative staff interested in coming to MU: These types of candidates are expected to identify and contact a local peer (MU staff, either academic for a teacher, or non-academic for administrative staff) who will have to endorse their stay at MU. This will be obvious in the application, as they have to fill in the name and the email of the MU Advisor, plus they will be required to submit a copy of the correspondence with the relevant MU staff.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів: 12 жовтня 2016 року.

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати конкурсу тут. 

Студентам, які рекомендовані конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), необхідно буде зареєструватися на сайті приймаючого університету https://isois.ois.muni.cz/public/application-incoming/ до 15 жовтня 2016 року, та завантажити наступний пакет документів:

Для студентів та аспірантів:

 1. photo (passport size)
 2. motivation letter
 3. a copy of the photo page of the passport
 4. a confirmation of English language skills
 5. CV
 6. Transcript of records (копія навчальної картки студента перекладена англійською мовою та завірена перекладачем)
 7. Research proposal (only for PhD!)
 8. Pre-acceptance letter (only for PhD!) (proof that candidate has established contact with professor at Masaryk University, who will ensure academic relevance of the stay)

Для науково-педагогічних та адміністративних працівників:

 1. photo (passport size)
 2. motivation letter
 3. a copy of the photo page of the passport
 4. a confirmation of English language skills
 5. CV
 6. Pre-acceptance letter (proof that candidate has established contact with colleague at Masaryk University, who will ensure relevance of the stay)
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union