Близькосхідний технічний університет (Туреччина)

мету 1

      Близькосхідний технічний університет, БТУ (Orta Dogu Teknik Universitesi), це турецький державний університет, розташований в столиці країни – місті Анкара. Університет був заснований у 1956 році і на даний час має близько 6500 студентів. БТУ пропонує 43 програми бакалаврату на 5 факультетів. Окрім того, у ньому існує 5 педагогічних шкіл, що пропонують 107 магістерських та 69 докторських програм, а також “Школа іноземних мов”, що включає в себе Підготовче Відділення Англійської Мови. 15 бакалаврських та 3 магістерські програми пропонуються Кампусом Північного Кіпру БТУ.

мету 2

     Із часів його заснування, БТУ, як інтернаціональний дослідницький університет, був провідним університетом Туреччини з міжнародних зв’язків, а також кількості коштів, отриманих від міжнародних дослідницьких проектів. БТУ брав активну участь і керував такими програмами як Med-Campus, MEDA, COST, Eureka, NASA, NATO, NSF, UN, World Bank, Jean Monnet, INCO, EUMEDIS, 6-та та 7-ма Рамкова програми, Erasmus Mundus ECW, проектами Леонардо та Сократа. БТУ також залучений до 59 проектів 6-ої рамкової програми, 48 з яких вже завершені.Більш того, 32 проекти 7-ої рамкової програми й досі виконуються. БТУ має 19 міжнародних програм подвійного ступеня з Європейськими та Американськими університетами на рівні бакалаврів та магістрів.

     Англійська, як мова викладання усіх програм, значно полегшила зусилля БТУ при розміщенні студентів та дослідників. БТУ приймає більше 1700 іноземних студентів із близько 94 країн, що навчаються за тисячами академічних ступенів.

     БТУ, відповідно до 168 договорам з програмою Erasmus та 182 двосторонніми обмінами та умовами співпраці з університетами країн третього світу (наприклад, Центральна Азія, Ближній Схід, Північна Америка, Австралія, Далекий Схід та зона Тихого Океану) щорічно посилає 350 студентів та 60 викладачів, а приймає 300 студентів та 50 викладачів та дослідників.

     Навчання за обміном для студентів всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за спеціальностями представлені у виші-партнері:

 • Aerospace Engineering
 • Biochemistry
 • Bioinformtics
 • Biomedical Engineering
 • Biotechnology
 • Business Administration
 • Chemical Engineering
 • Computer Engineering
 • Cybersecurity
 • Economics
 • Electrical Engineering and Electronics
 • Environmental Engineering
 • English Language
 • Fine Arts
 • Mathematics
 • Mechanical Engineering
 • Mining Engineering
 • Micro and Nanotechnology
 • Informatics
 • Philosophy

  Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінках університету:
https://catalog.metu.edu.tr 
https://oibs3.metu.edu.tr/View_Program_Course_Details_64/main.php.

     Навчання проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання іноземних мов для студентів підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1. Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році (перший семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Бакалавр, магістр
аспірант (тільки при виборі курсів)
1 5 місяців
(один семестр)
800 євро/місяць 275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

КПІ ім. Ігоря Сікорського прийме одного викладача з Близькосхідного технічного університету.

Студенти свої питання з приводу обрання курсів можуть надсилати на цю адресу: ico@metu.edu.tr

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 15 грудня 2017 року!

Студентам, які рекомендовані конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), необхідно буде підготувати наступний пакет документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):

Undergraduate, Graduate (PhD):

– Application form (attached)

– Transcript of records (навчальна картка українською мовою+англійською мовою в одному файлі);

– Copy of passport / national ID card.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union