Мелардаленський університет (Швеція)

1fi     Тут зустрічаються люди, які хочуть розвивати себе і майбутнє”. 

Мелардаленський університет (Mälardalens högskola) заснований у 1977 році. 15000 студентів університету вивчають курси та навчальні програми у галузі бізнесу, охорони здоров’я, інженерії та освіти, проводять дослідження в усіх галузях освіти та мають визначне дослідження міжнародного рівня у майбутніх енергетичних і вбудованих системах. Тісне співробітництво з приватним та державним секторами дозволяє допомогти людям почувати себе краще, а землі протриматися довше. Мелардаленський університет розташований по обидві сторони озера Меларен з кампусами в Ешільстюна та Вестерос (Eskilstuna and Västerås).

Навчання за обміном для магістрів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом комп’ютерні науки, викладання для НПП кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем ФПМ.

Код ERASMUS

 S VASTERAO1

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Radu Dobrin – radu.dobrin@mdh.se

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 03.09.2018 – 20.01.2019
Весняний семестр: 21.01.2019 – 09.06.2019

Вимоги до знання мови

 шведська або англійська  – рівень В2 чи вище

За більш детальною інформацією звертайтесь за посиланням: http://www.mdh.se/utbildning/exchange-students

Кандидатам, яким для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility) потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
бакалаври
дедлайн – 10 травня
1 4 місяці
(один семестр)
900 євро/місяць 275 євро
магістри
(ІТ спеціальностей)
4 10 місяців 900 євро/місяць 275 євро
НПП (teaching)*
дедлайн – 10 травня
1 10 днів 180 євро/день 275 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера.

Кінцевий термін подачі документів для магістрів – 15 травня 2019 року до 16:00!

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Деталі щодо процедури реєстрації на сайті Мелардаленського університету  за посиланням:
http://www.mdh.se/utbildning/exchange-students/exchange-application

In your online application it is mandatory to submit the following documents. Please note that all document must be submitted as a pdf file.

  • Transcript of records (the transcript should include all your university studies from the first semester on, even if you have studied at other university than the one you are currently studying at)
  • Certificate of current studies (Upload the document you got sent to you by your international coordinator at MDH, which is also available to download below “certificate of current studies” Please note that this certificate is mandatory.
  • Learning agreement
  • Copy of passport
  • CV