Мелардаленський університет (Швеція)

1fi     Тут зустрічаються люди, які хочуть розвивати себе і майбутнє”. 

Мелардаленський університет заснований у 1977 році.
Наші 15 000 студентів вивчають курси та навчальні програми у галузі бізнесу, охорони здоров’я, інженерії та освіти. Ми проводимо дослідження в усіх галузях освіти та маємо визначне дослідження міжнародного рівня у майбутніх енергетичних і вбудованих системах. Наше тісне співробітництво з приватним та державним секторами дозволяє нам в MDH допомогти людям почувати себе краще, а землі протриматися довше. Мелардаленський університет розташований по обидві сторони озера Меларен з кампусами в Ешільстюна та Вестерос (Eskilstuna and Västerås).

Офіційний сайт університету – http://www.mdh.se/hogskolan

Осінній семестр: 03 вересня 2018 – 20 січня 2019
Весняний семестр: 21 січня 2019 – 09 червня 2019

Докладніше про академічний календар за посиланням:
http://www.mdh.se/utbildning/exchange-students/exchange-application/important-dates-for-exchange-students-1.2022
За більш детальною інформацією звертайтесь за посиланням:
http://www.mdh.se/utbildning/exchange-students

В Мелардаленському університеті  проходитиме навчання за програмою обміну для студентів факультету прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Навчання проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання іноземної мови для студентів підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2. Студентам, яким для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility) потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137).
Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/2019 році (перший семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
бакалаври або магістри 2 4 місяці
(один семестр)
900 євро/місяць 275 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера.

 

Кінцевий термін подачі документів – 06 червня 2018 року до 13:00!

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Erasmus Code – S VASTERAO1

Деталі щодо процедури реєстрації на сайті Мелардаленського університету  за посиланням:

http://www.mdh.se/utbildning/exchange-students/exchange-application

In your online application it is mandatory to submit the following documents. Please note that all document must be submitted as a pdf file.

  • Transcript of records (the transcript should include all your university studies from the first semester on, even if you have studied at other university than the one you are currently studying at)
  • Certificate of current studies (Upload the document you got sent to you by your international coordinator at MDH, which is also available to download below “certificate of current studies” Please note that this certificate is mandatory.
  • Learning agreement
  • Copy of passport
  • CV