Університет Малаги (Іспанія)

малага лого

малага 2

Малага 1

Університет Малаги (Universidad de Málaga) було засновано 1972 року. Сьогодні Університет налічує близько 36000 студентів, що проходять курси за більш ніж 60 бакалаврськими та магістерськими програмами. Корпуси Університету розташовані на території двох кампусів в центрі міста Малаги. Окрім того, в Університеті діють 278 дослідницьких групи, які залучені до 80 національних проектів, а також 30 європейських та міжнародних проектів.

Навчання за обміном для студентів та стажування науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами, що представлені у виші-партнері:

  • Computer Science

Код ERASMUS

 E MALAGA01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ – англомовні курси та теми наукових досліджень

 ПУТІВНИК

ПУТІВНИК

Координатор

 

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 03.10.2018 – 27.01.2019
Весняний семестр: 20.02.2019 – 05.05.2019

Вимоги до знання мови

 іспанська або англійська: для студентів  – рівень В1 чи вище; для викладачів – рівень В2 чи вище

Більш детальна інформація за посиланням: http://www.uma.es/relaciones-internacionales/cms/menu/erasmus/incoming-students/

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Для всіх кандидатів (магістри/аспіранти та НПП) необхідно мати лист підтримки від приймаючої сторони на момент реєстрації на сайті Університету Малаги (посилання нижче) до 19 березня!

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Магістри/аспіранти
(5 курс – тільки наукового спрямування)
3 5 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 530 євро
НПП for teaching 3 5 днів + 2 дні на дорогу 140 євро/день 530 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 1 березня 2019 року до 16:00!

Конкурс завершено!

Результати – завантажити.

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Усім студентам та викладачам, які планують подавати документи на конкурс необхідно зареєструватися за посиланням: https://www.uma.es/icm/info/116776/2nd-call-applications-2018-2019/ та завантажити необхідні документи до 19 березня 2019 року!

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union