Університет Малаги (Іспанія)

малага лого

малага 2

Малага 1

Університет Малаги (Universidad de Málaga) було засновано 1972 року. Сьогодні Університет налічує близько 36000 студентів, що проходять курси за більш ніж 60 бакалаврськими та магістерськими програмами. Корпуси Університету розташовані на території двох кампусів в центрі міста Малаги. Окрім того, в Університеті діють 278 дослідницьких групи, які залучені до 80 національних проектів, а також 30 європейських та міжнародних проектів.

Навчання за обміном для студентів та стажування науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами, що представлені у виші-партнері:

  • Informatics
  • Computer Science

Код ERASMUS

 E MALAGA01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ – англомовні курси та теми наукових досліджень

 ПУТІВНИК

ПУТІВНИК

Координатор

 

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 03.10.2018 – 27.01.2019
Весняний семестр: 20.02.2019 – 05.05.2019

Вимоги до знання мови

 іспанська або англійська: для студентів  – рівень В1 чи вище; для викладачів – рівень В2 чи вище

Більш детальна інформація за посиланням: http://www.uma.es/relaciones-internacionales/cms/menu/erasmus/incoming-students/

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Бакалаври/магістри/аспіранти  1 5 місяців
(один семестр)
800 євро/місяць 530 євро
НПП for teaching 4 тиждень 120 євро/день 530 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 1 листопада 2018 року до 16:00!

Конкурс завершено! Результати конкурсу за ПОСИЛАННЯМ (сторінка 9)

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Усім викладачам, які планують подавати документи на конкурс необхідно зареєструватися за посиланням: https://www.uma.es/icm/cms/menu/call-applications/3rd-call-application/ та завантажити необхідні документи до 7 червня 2018 року!

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union