Університет Малаги (Іспанія)

малага лого

малага 2

Малага 1

Університет Малаги (Universidad de Málaga) було засновано 1972 року. Сьогодні Університет налічує близько 36000 студентів, що проходять курси за більш ніж 60 бакалаврськими та магістерськими програмами. Корпуси Університету розташовані на території двох кампусів в центрі міста Малаги. Окрім того, в Університеті діють 278 дослідницьких групи, які залучені до 80 національних проектів, а також 30 європейських та міжнародних проектів.

Навчання за обміном для студентів та викладання науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами, що представлені у ЗВО-партнері:

  • Informatics
  • Computer Science

Код ERASMUS

 E MALAGA01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ – англомовні курси та теми наукових досліджень

 ПУТІВНИК

ПУТІВНИК

Координатор

Ismael Navas – ismael@lcc.uma.es

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 30.09.2019 – 24.01.2020
Весняний семестр: 17.02.2020 – 05.06.2020

Вимоги до знання мови

 іспанська або англійська: для студентів  – рівень В1 чи вище; для викладачів – рівень В2 чи вище

Більш детальна інформація за посиланням: http://www.uma.es/relaciones-internacionales/cms/menu/erasmus/incoming-students/

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Для всіх кандидатів (бакалаври/магістри/аспіранти та НПП) необхідно мати лист-підтримки від приймаючої сторони на момент реєстрації на сайті Університету Малаги (посилання нижче)!

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Бакалаври/магістри
1 5 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 530 євро
НПП for teaching 1 5 днів + 2 дні на дорогу 140 євро/день 530 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm

**Для бакалаврів та магістрів – обов’язковим є лист-підтримки від професора з приймаючого закладу (за запрошенням звертайтеся до координатора – див. табличку вище)!

Зверніть увагу, що студенти 2 курсу магістратури не можуть брати участь у конкурсі!

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 17 жовтня 2019 року до 16:00!

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/10/Витяг-з-Протоколу-№2-від-23.10.2019.pdf (сторінка 12)

Всі документи мають бути завантажені за посиланням (для викладачів та студентів) : https://www.uma.es/icm/info/118240/3rd-call-applications-201д8-2019/ 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union