Університет Малаги (Іспанія)

малага лого

малага 2

Малага 1

Університет Малаги (Universidad de Málaga) було засновано 1972 року. Сьогодні Університет налічує близько 36000 студентів, що проходять курси за більш ніж 60 бакалаврськими та магістерськими програмами. Корпуси Університету розташовані на території двох кампусів в центрі міста Малаги. Окрім того, в Університеті діють 278 дослідницьких групи, які залучені до 80 національних проектів, а також 30 європейських та міжнародних проектів.


Код ERASMUS

 E MALAGA01

Перелік академічних курсів

 Детальна інформація:
для аспірантів за ПОСИЛАННЯМ
для викладачів
– за ПОСИЛАННЯМ

Координатор

Ismael Navas – ismael@lcc.uma.es

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 30.09.2019 – 24.01.2020
Весняний семестр: 17.02.2020 – 05.06.2020

Вимоги до знання мови

 іспанська або англійська: для студентів  – рівень В1 чи вище; для викладачів – рівень В2 чи вище

  • Навчання за обміном для студентів та викладання науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами, що представлені у ЗВО-партнері:
  1. Information and Communation Technologies
  • Для всіх кандидатів (бакалаври/магістри/аспіранти та НПП) необхідно мати лист-підтримки від приймаючої сторони на момент реєстрації на сайті Університету Малаги.
  • Більш детальна інформація за посиланням: http://www.uma.es/relaciones-internacionales/cms/menu/erasmus/incoming-students/
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Аспіранти 4 5 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 530 євро
НПП for teaching 4 5 днів + 2 дні на дорогу 160 євро/день 530 євро

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів до Відділу академічної мобільності:
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
Термін завантаження документів для номінованих осіб на платформу Університету Малаги:
Пакет документів від студентів та викладачів має бути завантаженим на платформу (інструкція щодо реєстрації та завантаження за посиланням: https://www.uma.es/media/files/Apolo_-_Guia_Students_IN.pdf )
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union