Магдебурзький університет імені Отто фон Геріке (Німеччина)

magde 2

Otto-fon-Gerike-Univ

magde 1

    Магдебурзький університет імені Отто фон Геріке (Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg) заснований у 1993 році, його було створено шляхом об’єднання вже існуючого Технічного університету, Педагогічної вищої школи та Медичної академії Магдебурга.

   Зараз університет налічує 9 факультетів та майже 14 000 студентів, з кожним роком набуваючи все більшого значення як освітній та дослідницький центр. Магдебурзький університет пропонує студентам вибір з 79 програм підготовки бакалаврів різноманітних галузей, а також є широкий вибір програм підготовки аспірантів.  Сучасні лабораторії, дослідницькі майстерні та медичні кабінети, оснащені потужними комп’ютерами, створюють найліпші умови для навчання студентів.


Код ERASMUS

 D MAGDEBU01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Reena Schliephake – reena.schliephake@ovgu.de

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 01.10.2018 – 31.03.2019
Весняний семестр: 01.04.2019 – 30.09.2019

Вимоги до знання мови

 для студентів та аспірантів: німецька – рівень В1 чи вище, або англійська (окремі курси) – рівень В2 чи вище
для викладачів: англійська – рівень В2 чи вище

    • Навчання за обміном для студентів та аспірантів, стажування науково-педагогічних працівників механіко-машинобудівного інституту та інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння іноземною мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування. 

У навчальному 2016/2017 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Магістр або аспірант 3 Один семестр 800 євро/місяць 275 євро
Науково-педагогічні працівники
(for teaching)
2 2 тижні 120 євро/день 275 євро

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 


За інформацією звертайтеся до координатора Спільного українсько-німецького факультету машинобудування КПІ ім. Ігоря Сікорського, декана факультету Левченко Олега Васильовича: tudasuda@ua.fm, кімната 301а – 1 корпус.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union