Магдебурзький університет імені Отто фон Геріке (Німеччина)

magde 2

Otto-fon-Gerike-Univ

magde 1

    Магдебурзький університет імені Отто фон Геріке (Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg) заснований у 1993 році. Його було створено шляхом об’єднання вже існуючого Технічного університету, Педагогічної вищої школи та Медичної академії Магдебурга.

   Зараз Університет налічує 9 факультетів та майже 14 000 студентів, з кожним роком набуваючи все більшого значення як освітній та дослідницький центр. Він грає важливу роль у житті столиці федеральної землі Саксонія-Анхальт Магдебурга, який поступово перетворюється на центр бізнесу, освіти та культури.

    Магдебурзький університет пропонує студентам вибір з 79 програм підготовки бакалаврів різноманітних галузей та направленості. Також є широкий вибір програм підготовки аспірантів. Існує безліч можливостей поєднувати різні предмети на різних факультетах. Сучасні лабораторії, дослідницькі майстерні та медичні кабінети, оснащені потужними комп’ютерами, а також чудові стосунки між студентами та викладачами, створюють ідеальні умови для навчання студентів. Якісна та глибока освіта, в поєднанні з високим теоретичним та практичним досвідом, роблять навчання в Магдебурзькому університеті особливо привабливим.

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінціhttp://www.uni-magdeburg.de/international-p-5.html.

     Навчання за обміном для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників механіко-машинобудівного інституту, зварювального та інженерно-фізичного факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

    Навчання проходитиме для студентів та аспірантів німецькою (або англійською мовою за наявності відповідної кількості курсів), для науково-педагогічних працівників – англійською. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2. Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування. Знання німецької мови повинно бути на рівні щонайменше В1.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

У навчальному 2016/2017 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Відбір проходитиме на навчання на осінній семестр 2016/2017 навчального року.

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Магістр або аспірант 3 Один семестр 800 євро/місяць 275 євро
Науково-педагогічні працівники
(for teaching)
2 2 тижні 120 євро/день 275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union