Технологічний університет Лаппеенранта (Фінляндія)

Untitled-17

Lappeenrannan-teknillinen-yliopisto

lut-pic5       panorama_21154337

dsc_0287

Технологічний університет Лаппеенранта (Lappeenrannan teknillinen yliopisto, LUT) був заснований в 1969 році. З самого початку існування, університет вдало поєднує бізнес та технології. Міжнародна спільнота закладу поєднує 6000 спеціалістів та студентів завдяки науковим дослідженням і академічній освіті. «Зелена» енергія і технології, створення стійкої конкурентоздатності – це провідні напрями діяльності університету.

У складі Університету три факультети: Технічний факультет, Факультет технологічного менеджменту та Школа бізнесу.

Навчання за обміном для аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за спеціальністю Engineering.

Також проходитиме стажування для науково-педагогічних працівників факультету прикладної математики (staff for training). Стажування проходитиме англійською мовою на рівні щонайменше B2.

Навчання проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання іноземних мов для студентів підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1. Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою  для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
 Науково-педагогічні  працівники ФПМ
(for training)
2 10 днів 140 євро/день 275 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 21 травня 2018 року!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union