Лундський університет (Швеція)

Lund_University_logotype

лунд 1

лунд 2

universitetshuset i vŒrsol

Лундський університет (Lunds universitet) був заснований в 1666 році, він входить до списку ста найкращих університетів світу. У Лундському університеті налічується 8 факультетів. В кампусах, розташованих в Лунді, Мальме та Гельсинборгу навчається 42000 студентів та працює 7400 викладачів.

Лунд є найпопулярнішим студентським містечком Швеції. Університет пропонує великий вибір програм та курсів, заснованих на міждисциплінарних дослідженнях. Лундський університет орієнтований на міжнародне співробітництво, його університети-партнери розташовані у більш ніж 70 країнах світу.

Дві третини бюджету Університету спрямовуються на дослідницьку діяльність. Згідно з незалежними оцінками, Лундський університет є світовим лідером у більш ніж 30 дослідницьких напрямах.

 

Осінній семестр: 03 вересня 2018 – 20 січня 2019
Весняний семестр: 21 січня 2019 – 09 червня 2019

Докладніше про академічний календар за посиланням:
http://www.lth.se/english/education/academic-system/academic-calendar/

За більш детальною інформацією звертайтесь за посиланням:
http://www.lth.se/english/study-at-lth/exchange-studies/

https://www.lunduniversity.lu.se/international-admissions/phd-studies

In general about PhD studies, you can say that it is up to the different Faculties at the university to decide how many PhD students they will take on every year.

To check out the different Faculties at Lund University and contact the one you are interested in and ask them more about their specific research and vacancies. You can find all faculties at Lund University here:

https://www.lunduniversity.lu.se/admissions/phd-studies/phd-studies-faculty-information

 

В Лундському університеті проходитиме навчання за програмою обміну для аспірантів механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Навчання проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання іноземної мови для студентів підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2. Студентам, яким для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility) потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137).
Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/2019 році (перший семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
аспіранти 1 5 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 275 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера.

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Erasmus Code – S LUND 01

Кінцевий термін подачі документів – 2 травня 2018 року!

Деталі щодо процедури реєстрації на сайті Лундського університету за посиланням:
http://www.lunduniversity.lu.se/international-admissions/exchange-study-abroad/exchange-studies/exchange-application-and-acceptance

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union