Лундський університет (Швеція)

Lund_University_logotype

лунд 1

лунд 2

universitetshuset i vŒrsol

Лундський університет (Lunds universitet) був заснований в 1666 році, він входить до списку ста найкращих університетів світу. У Лундському університеті налічується 8 факультетів. В кампусах, розташованих в Лунді, Мальме та Гельсинборгу навчається 42000 студентів та працює 7400 викладачів.

Лунд є найпопулярнішим студентським містечком Швеції. Університет пропонує великий вибір програм та курсів, заснованих на міждисциплінарних дослідженнях. Лундський університет орієнтований на міжнародне співробітництво, його університети-партнери розташовані у більш ніж 70 країнах світу.

Дві третини бюджету Університету спрямовуються на дослідницьку діяльність. Згідно з незалежними оцінками, Лундський університет є світовим лідером у більш ніж 30 дослідницьких напрямах.

В Лундському університеті проходитиме навчання за програмою обміну для аспірантів механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Код ERASMUS

 S LUND01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Patricia Tennberg – patricia.tennberg@er.lu.se

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 03.09.2018 – 15.01.2019
Весняний семестр: 21.01.2019 – 09.06.2019

Вимоги до знання мови

 англійська  – рівень В2 чи вище

Детальна інформація за посиланнями: https://www.lunduniversity.lu.se/international-admissions/phd-studies
https://www.lunduniversity.lu.se/admissions/phd-studies/phd-studies-faculty-information

Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/2019 році (перший семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
PhD 1 5 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 275 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера.

Кінцевий термін подачі документів – 01 листопада 2018 року до 16:00!

Конкурс завершено! Результати конкурсу за ПОСИЛАННЯМ (сторінка 4)

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Деталі щодо процедури реєстрації на сайті Лундського університету за посиланням:
http://www.lunduniversity.lu.se/international-admissions/exchange-study-abroad/exchange-studies/exchange-application-and-acceptance

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union