Лейденський університет (Нідерланди)

Leiden_Hetherlands

Leiden-Univ

     Лейденський університет (Universiteit Leiden) був заснований в 1575 році як один із провідних дослідницьких університетів. Він налічує 7 гуманітарних, технічних та соціальних факультетів і розташований на території Лейдену та Гааги. Університет нараховує більше 5 500 одиниць штатних робітників та близько 25 800 студентів.

Лейденський науково-дослідницький університет, як такий, що працює на міжнародних основах, має велику кількість академічних дисциплін та програм отримання наукового ступеню. Його ціллю є висока якість дослідницьких робіт та викладання. 85% магістерських програм вже викладаються англійською мовою.

Лейденський університет має твердий намір створити різноманітну, гармонійну та міжкультурну групу викладачів та студентів. Чим більша різноманітність на робочому місці, тим більше креативності та новаторських рішень. Лейденський університет є першим у Нідерландах, який має Уповноваженого з етнокультурного різноманіття, який є рушійною силою в забезпеченні різноманітності.

Проект кредитної мобільності для студентів хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Код ERASMUS

 NL LEIDEN01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ – БАКАЛАВР
ПОСИЛАННЯ – МАГІСТР

Координатор

 

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 01.10.2018 – 31.03.2019
Весняний семестр: 01.04.2019 – 30.09.2019

Вимоги до знання мови

 нідерландська або англійська  – рівень В2 чи вище
 Для студентів обов’язкова наявність сертифікатів  TOEFL (90/120) або IELTS (6.5)

 У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія  Кількість  Тривалість Стипендія   Витрати на подорож* 
бакалаври або магістри 2 3-5 місяців    800 євро/ місяць 275 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. На момент подачі документів для отримання візи необхідно мати на рахунку 500-600 євро (різниця прожиткового мінімуму у Нідерландах та стипендії 800 євро/місяць).

Документи потрібно подати до 22.02.2019 до 13.00!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Також просимо паралельно підготувати наступний пакет документів:

  • Transcript(s) of records
  • Copy of home university’s student ID
  • A copy of your valid passport (including the expiry date)
  • Passport photo
  • A letter of motivation
  • Recommendation letter(s)
  • IELTS language proficiency test (TOEFL or Cambridge Proficiency are also accepted)

Студентам, які рекомендовані конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), необхідно буде зареєструватися на сайті приймаючого університету http://prospectivestudents.leiden.edu/study-abroad-exchange/ та завантажити документи до 15 жовтня 2018 року.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union