Лодзький технічний університет (Польща)

лодзь

lodex1

    Лодзький технічний університет (Politechnika Łódzka) був заснований у 1945 р. Спочатку було всього 3 факультети. Із промисловим розвитком Лодзі, з появою нових фабрик також активно розвивалася й Лодзька Політехніка. На сьогоднішній день університет має 9 факультетів, 70 кафедр та 120 спеціальностей. У 1992 р. був відкритий міжнародний інженерний факультет, на якому навчання відбувається англійською та французською мовами. Студенти можуть обирати мову навчання: польська, англійська або французька мови. Університет має 10 гуртожитків, бібліотеку, спортивні секції, їдальні, філії банків, наукові кола, своє радіо «Жак» та студентське самоврядування.

На сьогодні в складі Лодзького технічного університету міститься  33 наукові  галузі,  що призначенні для 20 000 студентів, включаючи 120 спеціальностей на 9 факультетах.  ЛТУ  пропонує дворівневу систему навчання бакалавр-магістр. Система оцінювання базується на системі ECTS, яка була введена в ЛТУ в 2007/2008 навчальному році. Завдяки ECTS студенти, при бажанні, можуть отримати два дипломи  в різних областях навчання, а також  в рамках програми ECTS отримати визнання результатів навчання в університетах за кордоном. Майже на всіх факультетах відкриті  аспірантура та докторантура.

Стажування / тренінг для аспірантів та НПП / АП Навчання за обміном для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами:

  • Advanced Mechanical Engineering
  • Biotechnology
  • Computer Science and Information Technology
  • Management
  • Management and Production Engineering
  • Telecommunication and Computer Science

Код ERASMUS

 PL LODZ02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

Malgorzata Swit – malgorzata.swit@p.lodz.pl

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 30.09.2018 – 26.02.2019
Весняний семестр: 03.03.2019 – 21.09.2019

Вимоги до знання мови

 англійська або польська – рівень В2 чи вище

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою, для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності* зможуть взяти участь:

Цільова категорія   Кількість стипендій Період мобільності Розмір стипендії
 НПП / АП  1 5 днів (+2 на дорогу) 140 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони**
Бакалавр/магістр/аспірант  1 за домовленістю з приймаючим закладом 850 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони**

Кінцевий термін подачі документів – 10 травня 2019 року до 14:00!

** сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 12 квітня 2019 року до 16:00!

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО!
Результати за посиланням: РЕЗУЛЬТАТИ (сторінка 2).

Науково-педагогічні працівники, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати та надіслати у PDF форматі на адресу відділу академічної мобільності наступний пакет документів для приймаючого закладу :

  • Application Form;
  • Staff Mobility Agreement for Teaching

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні до 30 листопада 2018 року підготувати пакет документів  та зареєструватися на сайті приймаючого закладу: https://mobility.p.lodz.pl/in/

 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union