Лодзький технічний університет (Польща)

лодзь

lodex1

    Лодзький технічний університет (Politechnika Łódzka) був заснований у 1945 р. Спочатку було всього 3 факультети. Із промисловим розвитком Лодзі, з появою нових фабрик також активно розвивалася й Лодзька Політехніка. На сьогоднішній день університет має 9 факультетів, 70 кафедр та 120 спеціальностей. У 1992 р. був відкритий міжнародний інженерний факультет, на якому навчання відбувається англійською та французською мовами. Студенти можуть обирати мову навчання: польська, англійська або французька мови. Університет має 10 гуртожитків, бібліотеку, спортивні секції, їдальні, філії банків, наукові кола, своє радіо «Жак» та студентське самоврядування.

     На сьогодні в складі Лодзького технічного університету міститься  33 наукові  галузі,  що призначенні для 20 000 студентів, включаючи 120 спеціальностей на 9 факультетах.  ЛТУ  пропонує дворівневу систему навчання бакалавр-магістр. Система оцінювання базується на системі ECTS, яка була введена в ЛТУ в 2007/2008 навчальному році. Завдяки ECTS студенти, при бажанні, можуть отримати два дипломи  в різних областях навчання, а також  в рамках програми ECTS отримати визнання результатів навчання в університетах за кордоном. Майже на всіх факультетах відкриті  аспірантура та докторантура.

     Без сумнівів, кожен студент знайде для себе щось цікаве серед багатої розмаїтості діяльності в ЛТУ!

Дати початку та закінчення зимового та літнього навчальних семестрів 2016/2017 навчального року:

  • зимовий семестр: 30 вересня 2016 – 26 лютого 2016
  • літній семестр: 03 березня 2017 – 21 вересня 2017

Більш детальна інформація про вихідні та святкові дні вказана на сайті:

http://www.erasmusplus.zut.edu.pl/eng/academic-calendar.html

Академічна мобільність науково-педагогічних працівників (НПП) for teaching для всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами:

  • Advanced Mechanical Engineering,
  • Biotechnology,
  • Computer Science and Information Technology,
  • Management,
  • Management and Production Engineering,
  • Telecommunication and Computer Science.

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці: http://ife.p.lodz.pl/en/english

Стажування для НПП проходитиме англійською або польською мовами.

НПП (for teaching) – В2.

Кандидатам, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus +, сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Увага! Реєструйтеся якумога швише, тому що для проведення тестуваняя необхідно до двох тижнів часу на формування групи. Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Тривалість навчання для студентів: 1 семестр (другий семестр 2016/2017 н.р.)

Тривалість стажування для НПП: 5 днів (+2 дні на дорогу)

Період мобільності для НПП – до вересня 2017 року.

За даним проектом кредитної мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія   Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
 Науково-  педагогічний  працівник  1 Teaching 5 днів (+2 на дорогу) 140 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде надіслати (у PDF форматі) до відділу академічної мобільності студентів наступний список документів:

Студенти:

– Application form

– Official Transcript of Records (original document with English translation)

Learning Agreement for Studies

НПП:

– Application form

– Staff Mobility Agreement for Teaching

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union