Лодзький технічний університет (Польща)

лодзь

lodex1

    Лодзький технічний університет (Politechnika Łódzka) був заснований у 1945 р. Спочатку було всього 3 факультети. Із промисловим розвитком Лодзі, з появою нових фабрик також активно розвивалася й Лодзька Політехніка. На сьогоднішній день університет має 9 факультетів, 70 кафедр та 120 спеціальностей. У 1992 р. був відкритий міжнародний інженерний факультет, на якому навчання відбувається англійською та французською мовами. Студенти можуть обирати мову навчання: польська, англійська або французька мови. Університет має 10 гуртожитків, бібліотеку, спортивні секції, їдальні, філії банків, наукові кола, своє радіо «Жак» та студентське самоврядування.

На сьогодні в складі Лодзького технічного університету міститься  33 наукові  галузі,  що призначенні для 20 000 студентів, включаючи 120 спеціальностей на 9 факультетах.  ЛТУ  пропонує дворівневу систему навчання бакалавр-магістр. Система оцінювання базується на системі ECTS, яка була введена в ЛТУ в 2007/2008 навчальному році. Завдяки ECTS студенти, при бажанні, можуть отримати два дипломи  в різних областях навчання, а також  в рамках програми ECTS отримати визнання результатів навчання в університетах за кордоном. Майже на всіх факультетах відкриті  аспірантура та докторантура.

 Навчання студентів всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами:

 • Advanced Mechanical Engineering
 • Biotechnology
 • Computer Science and Information Technology
 • Management
 • Management and Production Engineering
 • Telecommunication and Computer Science

Код ERASMUS

 PL LODZ02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Magdalena Drabek-Glapińska – magdalena.drabek@p.lodz.pl

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 30.09.2018 – 26.02.2019
Весняний семестр: 03.03.2019 – 21.09.2019

Вимоги до знання мови

 англійська або польська – рівень В2 чи вище

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою, для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Тривалість стажування для НПП: 5 днів (+2 дні на дорогу).
Період мобільності для НПП – до вересня 2017 року.

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія   Кількість стипендій Період мобільності Розмір стипендії
 Науково-  педагогічний  працівник  1 5 днів (+2 на дорогу) 140 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 Студент (бакалавр, магістр, аспірант)  1 5 місяців (2-й семестр 2018/2019 н.р.) 750 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 22 жовтня 2018 року до 16:00!

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде надіслати (у PDF форматі) до відділу академічної мобільності студентів наступний список документів:

Студенти:

 • Application form
 • Official Transcript of Records (original document with English translation)
 • Learning Agreement for Studies

НПП:

 • Application form
 • Staff Mobility Agreement for Teaching
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union