KU Leuven

 

KU Leuven
Католицький університет м. Льовена

 

     Розташований в Бельгії, у серці Західної Європи, Католицький Університет м. Льовена був центром освіти впродовж близько шести століть. Сьогодні він є найбільшим університетом Бельгії та, заснований у 1425 р., залишається одним з найстарших і найбільш прославлених університетів Європи. В якості найбільшого Європейського дослідницького університету, а також засновника Ліги Європейських Дослідницьких Університетів (League of European Research Universities (LERU), Католицький Університет м. Льовена пропонує широкий вибір міжнародних магістерських програм, з підтримкою високоякісних, інноваційних, міждисциплінарних досліджень. Загалом, на момент 2012-2013 академічного року, в університеті налічувалось 41,255 студентів.

     З моменту свого заснування, кампус Католицького Університету м. Льовена знаходився на території однойменного міста Льовен – привітного, безпечного та наповненого життям студентське містечка, де багатовікова історія тісно переплітається з передовими науковими досягненнями. Також університет пропонує навчальні програми у кампусах, розташованих в одинадцятьох містах Бельгії, у тому числі Брюсселі, Генті та Антверпені.

Навчання за обміном для студентів,співробітників та викладачів:

  • факультету лінгвістики,
  • факультету електроніки,
  • інженерно-фізичного факультету та
  • факультету авіаційних та космічних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Із додатковою інформацією Faculty of Arts можна ознайомитися за посиланням

www.arts.kuleuven.be/english/internationalisation/index.

Із переліком академічних курсів Faculty of the Engineering Technology (для ФАКС та ІФФ) можно ознайомитися за файлом.

     Навчання проходитиме англійською мовою (or language of subject matter studied for faculty of linguistics). Для підтвердження знання іноземних мов підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2 (для студентів та науково-педагогічних працівників ІФФ та ФАКС) та С1 (для науково-педагогічних працівників ФЛ, ФЕЛ та адміністративних працівників ім. КПІ ім. Ігоря Сікорського). Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Цільова категорія

Факультет

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

Науково-педагогічний працівник

(for teaching)

ФЕЛ

1

1 місяць

 євро

 євро

 Аспірант

ІФФ, ФАКС

2

6 місяців

(1 семестр)

  євро  євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Відібраним/номінованим кандидатам необхідно буде зареєструватись onlinehttp://www.kuleuven.be/english/application/instructions-exchange.

Координатор проекту на Faculty of Arts (для ФЛ):
(Mr) Roger Janssens
Tel.: +32 16 325013
E-mail: roger.janssens@arts.kuleuven.be

Координатор проекту на Faculty of Engineering Science (для ФЕЛ):
Buyse Marie-Paule
Tel.: +32 16 328642
E-mail: mariepaule.buyse@eng.kuleuven.be

Контактна особа за проектом на Faculty of Engineering Technology (для ІФФ та ФАКС):
Mrs. Hilde Lauwereys
E-mail: hilde.lauwereys@iiw.kuleuven.be

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

НОВИЙ КОНКУРС БУДЕ ОГОЛОШЕНО НА ПОЧАТКУ ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ!

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union