Католицький університет м. Льовена (Бельгія)

Католицький університет м. Льовена (Katholieke Universiteit te Leuven, KU Leuven) розташований в Бельгії, у серці Західної Європи, і був центром освіти впродовж близько шести століть. Сьогодні він є найбільшим університетом Бельгії та, заснований у 1425 р., залишається одним з найстарших і найбільш прославлених університетів Європи. В якості найбільшого Європейського дослідницького університету, а також засновника Ліги Європейських Дослідницьких Університетів (League of European Research Universities (LERU), Католицький Університет м. Льовена пропонує широкий вибір міжнародних магістерських програм, з підтримкою високоякісних, інноваційних, міждисциплінарних досліджень.

З моменту свого заснування, кампус Католицького університету м. Льовена знаходився на території однойменного міста Льовен – привітного, безпечного та наповненого життям студентське містечка, де багатовікова історія тісно переплітається з передовими науковими досягненнями. Також університет пропонує навчальні програми у кампусах, розташованих в одинадцятьох містах Бельгії, у тому числі Брюсселі, Генті та Антверпені.


Код ERASMUS

 B LEUVEN01

Перелік академічних курсів для студентів

 FACULTY OF ARTS (ФЛ)

 FACULTY OF ENGINEERING TECHNOLOGY (ІФФ, ММІ)

 FACULTY OF ENGINEERING SCIENCE (ФЕЛ)

Координатор

 Faculty of Arts (ФЛ): Roger Janssens – roger.janssens@arts.kuleuven.be

Faculty of Engineering Technology (ІФФ, ММІ): Hilde Lauwereys – hilde.lauwereys@iiw.kuleuven.be

Faculty of Engineering Science (ФЕЛ): Marie-Paule Buyse – mariepaule.buyse@eng.kuleuven.be

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 23.09.2019 – 02.02.2020
Весняний семестр: 10.02.2020 – 27.06.2020

Вимоги до знання мови

англійська: для студентів – рівень В2 чи вище; для викладачів – рівень В2 чи вище

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Для науково-педагогічних працівників – обов’язково надати до переліку документів лист-підтримки від приймаючого закладу (або  pre-acceptance letter у вигляді імейлу, де вказано, що факультет/кафедра приймаючого закладу готові Вас прийняти на викладання). 
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння іноземною мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 н.р. у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Факультет

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

Магістри

ІФФ/ММІ

1

6 місяців
(1 семестр)

850 євро/місяць

275 євро

Магістри

ММІ

1

6 місяців
(1 семестр)

850 євро/місяць

275 євро

PhD

ІФФ/ММІ

1

6 місяців
(2 семестр)

850 євро/місяць

275 євро

  PhD

ФЕЛ

1

10 місяців

850 євро/місяць

275 євро

Науково-педагогічний працівник
(for teaching)

ІФФ, ММІ

2  5 днів + 2 дні на дорогу 160  євро/день 275 євро
Науково-педагогічний працівник**
(for teaching)

ФЕЛ

1  28 днів + 2 дні на дорогу 160  євро/день 275 євро

Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету – http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator. Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів: – 
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
Студентам, які були номіновані комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського, необхідно зареєструватись на сайті приймаючого закладу та завантажити усі необхідні документи.
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union