KU Leuven

 

KU Leuven
Католицький університет м. Льовена

 

     Розташований в Бельгії, у серці Західної Європи, Католицький Університет м. Льовена був центром освіти впродовж близько шести століть. Сьогодні він є найбільшим університетом Бельгії та, заснований у 1425 р., залишається одним з найстарших і найбільш прославлених університетів Європи. В якості найбільшого Європейського дослідницького університету, а також засновника Ліги Європейських Дослідницьких Університетів (League of European Research Universities (LERU), Католицький Університет м. Льовена пропонує широкий вибір міжнародних магістерських програм, з підтримкою високоякісних, інноваційних, міждисциплінарних досліджень. Загалом, на момент 2012-2013 академічного року, в університеті налічувалось 41,255 студентів.

     З моменту свого заснування, кампус Католицького Університету м. Льовена знаходився на території однойменного міста Льовен – привітного, безпечного та наповненого життям студентське містечка, де багатовікова історія тісно переплітається з передовими науковими досягненнями. Також університет пропонує навчальні програми у кампусах, розташованих в одинадцятьох містах Бельгії, у тому числі Брюсселі, Генті та Антверпені.

Навчання за обміном для студентів,співробітників та викладачів:

  • факультету лінгвістики,
  • факультету електроніки,
  • інженерно-фізичного факультету та
  • факультету авіаційних та космічних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Із додатковою інформацією Faculty of Arts можна ознайомитися за посиланням

www.arts.kuleuven.be/english/internationalisation/index.

Із переліком академічних курсів Faculty of the Engineering Technology (для ФАКС та ІФФ) можно ознайомитися за файлом.

     Навчання проходитиме англійською мовою (or language of subject matter studied for faculty of linguistics). Для підтвердження знання іноземних мов підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2 (для студентів та науково-педагогічних працівників ІФФ та ФАКС) та С1 (для науково-педагогічних працівників ФЛ, ФЕЛ та адміністративних працівників ім. КПІ ім. Ігоря Сікорського). Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
ФЛ
Напрям:
Languages
Бакалаври та Магістри 5 5 місяців
(один семестр)
800 євро/місяць 275 євро
Науково-педагогічний працівник (на teaching) 1 тиждень 140 євро/день 275 євро
Науково-педагогічний або адміністративний працівник ФЛ або КПІ ім. Ігоря Сікорського (на training) 1 тиждень 140 євро/день 275 євро
ФЕЛ Магістри 2 10 місяців
(один академічний рік)
800 євро/місяць 275 євро
Науково-педагогічний працівник (на teaching) 1 1 місяць 140 євро/день (1-14 день), починаючи з 15 дня оплата у розмірі 70% 275 євро
ІФФ та ФАКС Магістри 2 6 місяців
(один семестр)
800 євро/місяць 275 євро
Аспіранти 2 6 місяців
(один семестр)
800 євро/місяць 275 євро

 

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Відібраним/номінованим кандидатам необхідно буде зареєструватись onlinehttp://www.kuleuven.be/english/application/instructions-exchange.

Координатор проекту на Faculty of Arts (для ФЛ):
(Mr) Roger Janssens
Tel.: +32 16 325013
E-mail: roger.janssens@arts.kuleuven.be

Координатор проекту на Faculty of Engineering Science (для ФЕЛ):
Buyse Marie-Paule
Tel.: +32 16 328642
E-mail: mariepaule.buyse@eng.kuleuven.be

Контактна особа за проектом на Faculty of Engineering Technology (для ІФФ та ФАКС):
Mrs. Hilde Lauwereys
E-mail: hilde.lauwereys@iiw.kuleuven.be

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 17 квітня 2017 року!

Кінцевий термін подачі документів подовжено по 18 квітня 2017 року. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Результати конкурсу для ІФФ та ФАКС за посиланням.

Результати конкурсу для ФЕЛ за посиланням.

Результати конкурсу для ФЛ за посиланням.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union