Університет Казимира Великого в Бидгощі (Польща)

logo-ukw

казимир 1

казимир 2

Університет Казимира Великого в Бидгощі (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego) – це польський державний вищий навчальний заклад, названий на честь Казимира-III Великого, короля Польщі, який подарував місту муніципальні права в 1346 році.

Заснований у 1969 році Університет Казимира Великого в Бидгощі це вищий навчальний заклад, що динамічно розвивається. Наразі, це найбільший університет у місті та один з найбільших в Куявсько-Поморському воєводстві, як за кількістю професорів, студентів й випускників, так і за кількістю запропонованих курсів та напрямів підготовки – навчання в Університеті Казимира Великого здійснюється за 100 навчальними курсами та спеціальностями.  В 2010 році в закладі навчалося 14000 студентів, близько 33% з яких були з інших регіонів. В університеті налічується близько 1100 працівників, в тому числі 665 навчально-педагогічних працівників та 150 професорів.

Навчання та стажування за обміном для студентів і науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямами:

Навчання проходитиме англійською або польською мовою на рівні щонайменше B2
Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

140 євро/день

275 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union