Політехнічний інститут м. Сетубал

Instituto-Polytechnico-de-Setubal

Політехнічний інститут м. Сетубал (Instituto Politécnico de Setúbal) є державним закладом вищої освіти, в якому працює приблизно 650 співробітників та навчається близько 6 500 студентів.

Університет розташований у районі Великого Лісабону, регіоні Сетубал. У регіоні є підприємства у таких галузях, як, паперова та автомобільна промисловість; він має дуже важливе геостратегічне положення та вважається воротами до Європи. Крім того, регіон Сетубал, з його різноманітним ландшафтом, що складається з моря та гір, включаючи велику заповідну зону, що входить до культурної спадщини ЮНЕСКО, є туристичним місцем як для португальців, так і для іноземців.

Політехнічний інститут м. Сетубал був створений в 1979 році і розпочав свою діяльність у 1981 році. В даний час, університет складається з п’яти факультетів. Він також об’єднує Інститут соціального забезпечення студентів та ряд функціональних підрозділів та центральних служб.

Стажування та викладання за обміном відбувається для науково-педагогічних працівників факультету електроніки.

Код ERASMUS

 P SETUBAL01

Перелік академічних курсів для студентів

Координатор

 

Тривалість семестрів

Осінній семестр:
Весняний семестр: 

Вимоги до знання мови

 англійська  – рівень В2 чи вище

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
 НПП ФЕЛ
(staff for training)
1 10 днів + 2 дні на дорогу 160 євро/день 530 євро
 НПП ФЕЛ
(staff for teaching)
1 5 днів + 2 дні на дорогу 160 євро/день 530 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 20 вересня 2019 року до 16:00!

Конкурс завершено! Результати за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/10/Витяг-з-протоколу-№1-від-03.10.2019.pdf (сторінка 2)

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union