Університет Гранади (Іспанія)

гранада 1 гранада 2

      Університет Гранади (Universidad de Granada) був заснований у 1531 році, продовжує свою тривалу педагогічну традицію, коріння якої бере свої початки у мусульманських релігійних школах медресе, що існували під час правління династіїї Насридів. Університет додає м. Гранада яскравих ноток своєю присутністю, отримуючи користь від краси навколишнього середовища та гарного географічного розташування завдяки близькості до Сьєрра-Невади, відмінного гірськолижного курорту та узбережжя Середземного моря, із великою кількістю туристичних об’єктів, включаючи Мотриль, Алмунекар та Салобренью.

 В Університеті Гранади навчаються більше 60 000 студентів та аспірантів, інші 20 000 відвідують факультативні заняття, мовні або літні курси. В Університеті працюють 3 650 викладачів та понад 2 000 адміністративного, технічного та обслуговуючого персоналу. У м. Гранада знаходяться чотири кампуси університету, а також «Campus Centro», в якому об’єднані усі центри, розташовані в історичній частині міста. Політика Університету Гранади щодо використання будівель історичної та культурної цінності збагатила свій спадок, як і сприяння відновленню та підтриманню цих будівель. На додаток до цього акцент, який надається більш традиційним елементам, таким як Медико-Науковий Технологічний парк, що і досі вдосконалюється, демонструє наше прагнення до інновацій шляхом сприяння взаємодії між технологічними біомедичними компаніями та підтримки високої якості охорони здоров’я та біомедичних знань. Є 2 інших кампуси Університету Гранади у містах Сеута та Мелілья у Північній Африці.

Навчання та стажування за обміном для студентів та аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за спеціальністю: 

  • Engineering and Engineering Trades

Код ERASMUS

 E GRANADA01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ – для бакалаврів
 ПОСИЛАННЯ – для магістрів

Координатор

 

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 01.10.2020- 10.03.2021
Весняний семестр: 10.03.2021 – 10.06.2021

Вимоги до знання мови

 іспанська або англійська (за наявності курсів)  – рівень В1 чи вище;

для викладачів: англійська – рівень В2 чи вище

Для аспірантів обов’язкова наявність попередньої згоди від потенційного наукового керівника зі сторони Університету Гранади. Зразок листа попередньої згоди представлений за посиланням: http://escuelaposgrado.ugr.es/pages/internacional/profesorado/preadmissionletterpartialphd_en.

Деталі щодо стажування науково-педагогічних та адміністративних працівників в Університеті: ПОСИЛАННЯ

В 2017 році відбір проводиться для участі у Staff training week, який проходитиме в Університеті Гранади з 15 по 19 січня 2018 року. Метою цього західу є отримання загальних знань про програми “Еразмус+” КА1, в тому числі й про вимоги, документи та процедури, що пов’язані з мобільністю науково-педагогічних й адміністративних працівників та студентів між країнами-учасниками та країнами-партнерами. Під час заходу можна ознайомитися з Університетом Гранади (кампусом та міжнародним відділом), його навчальним процесом.

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
аспірант  1 3 місяці
(один семестр)
800 євро/місяць 530 євро
бакалавр, магістр 2 6 місяців
(один семестр)
800 євро/місяць 530 євро
 НПП
(для **teaching)
1 5 днів + 2 дні на дорогу 120 євро/день 530 євро
 НПП та АП
(для ***training)
1 5 днів + 2 дні на дорогу 120 євро/день 530 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

** Staff for Training: Participants must be employees of the sending institution. The candidate will participate in a training period, invited by a concrete department at UGR. The duration of the period is 5 working days, plus two additional days for travel.

*** Staff for Teaching: Participants must be teaching staff members of the sending institution. The candidate will participate in a teaching period, invited by a concrete department at UGR. The teaching activity must include a minimum of 8 hours of teaching per week. The duration of the period is 5 working days, plus two additional days for travel.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 


Кінцевий термін подачі документів – 20 березня 2020 року до 16:00!

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО!

Студенти, яких було номіновано комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають пройти онлайн реєстрацію на сайті університету-партнера до 15 листопада 2019 року за посиланням: http://internacional.ugr.es/pages/perfiles/estudiantes/incoming-erasmus-dimension-internacional?lang=en

За більш детальною інформацією звертайтеся за посиланнями:

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union