Університет Гранади (Іспанія)

гранада 1

гранада 2

      Університет Гранади (Universidad de Granada) був заснований у 1531 році, продовжує свою тривалу педагогічну традицію, коріння якої бере свої початки у мусульманських релігійних школах медресе, що існували під час правління династіїї Насридів.

    Університет додає м. Гранаді яскравих ноток своєю присутністю, отримуючи користь від краси навколишнього середовища та гарного географічного розташування завдяки близькості до Сьєрра-Невади, відмінного гірськолижного курорту та узбережжя Середземного моря, із великою кількістю туристичних об’єктів, включаючи Мотриль, Алмунекар та Салобренью.

     У м. Гранаді знаходяться чотири кампуси університету, а також «Campus Centro», в якому об’єднані усі центри, розташовані в історичній частині міста. Політика Університету Гранади щодо використання будівель історичної та культурної цінності збагатила свій спадок, як і сприяння відновленню та підтриманню цих будівель. На додаток до цього акцент, який надається більш традиційним елементам, таким як Медико-Науковий Технологічний парк, що і досі вдосконалюється, демонструє наше прагнення до інновацій шляхом сприяння взаємодії між технологічними біомедичними компаніями та підтримки високої якості охорони здоров’я та біомедичних знань. Є 2 інших кампуси Університету Гранади у містах Сеута та Мелілья у Північній Африці.

     В університеті Гранади навчаються більше 60 000 студентів та аспірантів, інші 20 000 відвідують факультативні заняття, мовні або літні курси. В Університеті працюють 3 650 викладачів та понад 2 000 адміністративного, технічного та обслуговуючого персоналу.

     Навчання та стажування за обміном для студентів, аспірантів, науково-педагогічних та адміністративних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського за спеціальністю Engineering and engineering trades.

Весняний семестр 2018 розпочнеться 29 січня 2018 або 15 лютого 2018 (в залежності від обраного факультету).

     Перелік академічних курсів можна знайти на веб сторінці відповідного факультету приймаючої сторони.

Перелік англомовних курсів для бакалаврів у файлі.

Перелік англомовних курсів для магістрів у файлі.

Форма для PhD – Research Plan (Short Stays).

Для аспірантів обов’язкова наявність попередньої згоди від потенційного наукового керівника зі сторони Університету Гранади. Зразок листа попередньої згоди представлений за посиланням:

http://escuelaposgrado.ugr.es/pages/internacional/profesorado/preadmissionletterpartialphd_en.

→ Деталі щодо стажування науково-педагогічних та адміністративних працівників в Університеті  

     Навчання проходитиме іспанською мовою, рівень В1 (або англійською за наявності відповідних курсів). Наявність міжнародного сертифікату TOEFL або IELTS із зазначеним необхідним мінімальним рівнем знання англійської мови обов’язкова.

Стажування проходитиме англійською мовою, рівень В2.

У навчальному 2017/2018 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

В 2017 році відбір проводиться для участі у Staff training week, який проходитиме в Університеті Гранади з 15 по 19 січня 2018 року. Метою цього західу є отримання загальних знань про програми “Еразмус+” КА1, в тому числі й про вимоги, документи та процедури, що пов’язані з мобільністю науково-педагогічних й адміністративних працівників та студентів між країнами-учасниками та країнами-партнерами. Під час заходу можна ознайомитися з Університетом Гранади (кампусом та міжнародним відділом), його навчальним процесом.

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
 Бакалаври  1 5 місяців
(один семестр)
800 євро/місяць 530 євро
 PhD 2 6 місяців
(один семестр)
800 євро/місяць 530 євро
 НПП
(для **teaching)
1 5 днів + 2 дні на дорогу 120 євро/день 530 євро
 НПП та АП
(для ***training)
1 5 днів + 2 дні на дорогу 120 євро/день 530 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

** Staff for Training: Participants must be employees of the sending institution. The candidate will participate in a training period, invited by a concrete department at UGR. The duration of the period is 5 working days, plus two additional days for travel.

*** Staff for Teaching: Participants must be teaching staff members of the sending institution. The candidate will participate in a teaching period, invited by a concrete department at UGR. The teaching activity must include a minimum of 8 hours of teaching per week. The duration of the period is 5 working days, plus two additional days for travel.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 1 грудня 2017 року!

Кінцевий термін подачі документів – 20 жовтня 2017 року!

Конкурс завершено!

Результати у файлі.

Конкурс для НПП та АП завершено!

Результати у файлі

All nominated students must fill in the online application. We are pleased to inform you that the online application platform for undergraduate, master and PhD nominated students will open on the 1st of October 2017. The online application platform will remain open until the 31st of October 2017.

For more information please use the links facilitated below:

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union