Університет Гранади

University of Granada
Університет Гранади

 

      Університет Гранади, заснований у 1531 році, продовжує свою тривалу педагогічну традицію, коріння якої бере свої початки у мусульманських релігійних школах медресе, що існували під час правління династіїї Насридів.

    Університет додає м. Гранаді яскравих ноток своєю присутністю, отримуючи користь від краси навколишнього середовища та гарного географічного розташування завдяки близькості до Сьєрра-Невади, відмінного гірськолижного курорту та узбережжя Середземного моря, із великою кількістю туристичних об’єктів, включаючи Мотриль, Алмунекар та Салобренью.

     У м. Гранаді знаходяться чотири кампуси університету, а також «Campus Centro», в якому об’єднані усі центри, розташовані в історичній частині міста. Політика Університету Гранади щодо використання будівель історичної та культурної цінності збагатила свій спадок, як і сприяння відновленню та підтриманню цих будівель. На додаток до цього акцент, який надається більш традиційним елементам, таким як Медико-Науковий Технологічний парк, що і досі вдосконалюється, демонструє наше прагнення до інновацій шляхом сприяння взаємодії між технологічними біомедичними компаніями та підтримки високої якості охорони здоров’я та біомедичних знань. Є 2 інших кампуси Університету Гранади у містах Сеута та Мелілья у Північній Африці.

     В університеті Гранади навчаються більше 60 000 студентів та аспірантів, інші 20 000 відвідують факультативні заняття, мовні або літні курси. В Університеті працюють 3 650 викладачів та понад 2 000 адміністративного, технічного та обслуговуючого персоналу.

     Навчання за обміном для аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського за спеціальностями, що представлені у виші-партнері.

     Перелік академічних курсів можна знайти на веб сторінці відповідного факультету приймаючої сторони.

Перелік англомовних курсів для бакалаврів у файлі.

Перелік англомовних курсів для магістрів у файлі.

Для аспірантів обов’язкова наявність попередньої згоди від потенційного наукового керівника зі сторони Університету Гранади. Зразок листа попередньої згоди представлений за посиланням:

http://escuelaposgrado.ugr.es/pages/internacional/profesorado/preadmissionletterpartialphd_en.

→ Деталі щодо стажування науково-педагогічних та адміністративних працівників в Університеті  

     Навчання проходитиме іспанською мовою, рівень В1 (або англійською за наявності відповідних курсів). Наявність міжнародного сертифікату TOFEL або IELTS із зазначеним необхідним мінімальним рівнем знання англійської мови обов’язкова.

У навчальному 2017/2018 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
 Бакалаври  1 5 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 530 євро
 PhD 6 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 530 євро
 НПП та АП

(для teaching/training)

2 5 днів + 2 дні на дорогу 120 євро/день 530 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Конкурс відкриється наприкінці вересня 2017 року!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union