Університет Гранади (Іспанія)

гранада 1 гранада 2

Університет Гранади (Universidad de Granada) був заснований у 1531 році та знаходиться в унікальній місцевості географічне розташування близьке до Сьєрра-Невади, відмінного гірськолижного курорту, та узбережжя Середземного моря, із великою кількістю туристичних об’єктів, включаючи Мотриль, Алмунекар та Салобренью.

У м. Гранада знаходяться чотири кампуси університету, а також «Campus Centro», в якому об’єднані усі центри, розташовані в історичній частині міста. Політика Університету Гранади щодо використання будівель історичної та культурної цінності збагатила свій спадок, як і сприяння відновленню та підтриманню цих будівель. На додаток до цього акцент, який надається більш традиційним елементам, таким як Медико-Науковий Технологічний парк, що і досі вдосконалюється, демонструє наше прагнення до інновацій шляхом сприяння взаємодії між технологічними біомедичними компаніями та підтримки високої якості охорони здоров’я та біомедичних знань. Є 2 інших кампуси Університету Гранади у містах Сеута та Мелілья у Північній Африці.


Код ERASMUS

 E GRANADA01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ – для бакалаврів
 ПОСИЛАННЯ – для магістрів

Координатор

 

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 01.10.2020- 10.03.2021
Весняний семестр: 10.03.2021 – 10.06.2021

Додаткова інформація

 –

  • Навчання для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
  • Для аспірантів обов’язкова наявність попередньої згоди від потенційного наукового керівника зі сторони Університету Гранади. Зразок листа попередньої згоди представлений за посиланням: http://escuelaposgrado.ugr.es/pages/internacional/profesorado/preadmissionletterpartialphd_en.
  • Деталі щодо стажування науково-педагогічних та адміністративних працівників в Університеті: ПОСИЛАННЯ
  • Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
  • Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість
Вид діяльності

Тривалість
Рівень володіння мовою (англійська/іспанська) Стипендія Витрати на подорож*
123


Кінцевий термін подачі документів:
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням:

Студенти, яких було номіновано комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають пройти онлайн реєстрацію на сайті університету-партнера.

За більш детальною інформацією звертайтеся за посиланнями:

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union