Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса (Литва)

Vilnius-Univ

viln 1

     Вільнюський технічний університет імені Гедимінаса (Vilniaus Gedimino technikos universitetas), також відомий як ВГТУ – це державний університет у місті Вільнюс, Литва. Заснований 1-го вересня 1956-го року, університет спочатку був вечірнім відділом Каунаського політехнічного інституту. Сьогодні університет включає в себе 10 факультетів, 14 науково-дослідницьких інститутів, 33 науково-дослідницькі і 2 дослідницькі лабораторії, а також 4 навчальних центри. Згідно з університетськими рейтингами QS World, ВГТУ входить до 4% найкращих університетів. QS оцінили університет в 5 зірок в наступних категоріях: навчання, установи та інновації. За даними програми Erasmus+, ВГТУ – найпопулярніший університет Литви для студентського обміну. Вільнюський технічний університет Гедимінаса має більше 70 клубів та товариств. Студенти та випускники можуть реалізувати свій потенціал в народних танцях, хоровому співі, туризмі, спорті, фотографії та інших напрямках.


Код ERASMUS

 LT VILNIUS02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Erika Danienė – erika.daniene@vgtu.lt

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 02.09.2019 – 26.01.2020
Весняний семестр: 03.02.2020 – 21.06.2020

Вимоги до знання мови

 англійська – рівень В2 чи вище

  • Навчання для студентів й аспірантів та Викладання для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за наступними напрямами: –
  • Для викладачів – обов’язковим є лист-підтримки від приймаючого закладу!
  • Кандидатам, яким потрібні cертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus +, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
бакалавр або магістр або аспірант 1 навчання один семестр 750 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони* (стипендія покриває тільки 125 днів навчання)
науково-педагогічний працівник 1 teaching 5 днів + 2 дні на дорогу* 140 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union