Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса

Vilnius-Univ

 

Vilnius Gediminas Technical University

Вільнюський технічний
університет ім. Гедимінаса (Литва)

 

     Вільнюський технічний університет Гедиміна, також відомий як ВТУГ (VGTU) – державний університет у місті Вільнюс, Литва. Заснований 1-го вересня 1956-го року, університет спочатку був вечірнім відділом Каунаського Політехнічного Інституту. Сьогодні університет включає в себе 10 факультетів, 14 науково-дослідницьких інститутів, 33 науково-дослідницькі лабораторії і 2 дослідницькі та 4 навчальних центри. Згідно з університетськими рейтингами QS World, ВТУГ входить до 4% найкращих університетів. QS оцінили ВТУГ в 5 зірок в наступних категоріях: навчання, установи та інновації. За даними програми ERASMUS+, ВТУГ – найпопулярніший університет Литви для студентського обміну.

     Вільнюський технічний університет Гедиміна має більше 70-ти клубів та товариств. Студенти та випускники можуть реалізувати свій потенціал в народних танцях, хоровому співі, туризмі, спорті, фотографії та інших напрямках. Варто окремо згадати про змішаний академічний хор “Gabija” і ансамбль народних танців “Vingis”, що отримав найкращу нагороду серед аматорських арт-груп “Aukso paukštė” і прославив ім’я університету не лише в Литві, а й у всьому світі.

Напрями навчання/стажування за обміном:

  • Mechanics and metal trades;
  • Engineering and engineering trades;
  • Information and Communication technologies

Перелік академічних курсів буде представлений на веб-сторінці: website for incoming students.

 Навчання для студентів та стажування для науково-педагогічного працівника проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2.

Відбір студентів відбувається нанавчання протягом осіннього семестру – 1 вересня 2017-20 січня 2018 (заняття + сесія).

Кандидатам, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus +, сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

За даним проектом кредитної мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
бакалавр або магістр або аспірант 1 Навчання Один семестр 750 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони* (стипендія покриває тільки 135 днів навчання)
науково-педагогічний працівник 1 teaching тиждень 100 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів:

Студенти – 17 квітня 2017 року

Кінцевий термін подачі документів для НПП подовжено по 17 квітня 2017 року

Кінцевий термін подачі документів подовжено по 18 квітня 2017 року.

Результати конкурсу за посиланням.

 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union