Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса (Литва)

Vilnius-Univ

viln 1

     Вільнюський технічний університет імені Гедимінаса (Vilniaus Gedimino technikos universitetas), також відомий як ВГТУ – це державний університет у місті Вільнюс, Литва. Заснований 1-го вересня 1956-го року, університет спочатку був вечірнім відділом Каунаського політехнічного інституту. Сьогодні університет включає в себе 10 факультетів, 14 науково-дослідницьких інститутів, 33 науково-дослідницькі і 2 дослідницькі лабораторії, а також 4 навчальних центри. Згідно з університетськими рейтингами QS World, ВГТУ входить до 4% найкращих університетів. QS оцінили університет в 5 зірок в наступних категоріях: навчання, установи та інновації. За даними програми Erasmus+, ВГТУ – найпопулярніший університет Литви для студентського обміну. Вільнюський технічний університет Гедимінаса має більше 70 клубів та товариств. Студенти та випускники можуть реалізувати свій потенціал в народних танцях, хоровому співі, туризмі, спорті, фотографії та інших напрямках.

Навчання для студентів й аспірантів та Викладання для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за наступними напрямами:

  • Mechanics and Metal Trades
  • Environmental Sciences
  • Electronics and Automation
  • Engineering and Engineering Trades
  • Information and Communication Technologies

Код ERASMUS

 LT VILNIUS02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Erika Danienė – erika.daniene@vgtu.lt

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 02.09.2019 – 26.01.2020
Весняний семестр: 03.02.2020 – 21.06.2020

Вимоги до знання мови

 англійська – рівень В2 чи вище

Кандидатам, яким потрібні cертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus +, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
бакалавр або магістр або аспірант 1 навчання один семестр 750 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони* (стипендія покриває тільки 125 днів навчання)
науково-педагогічний працівник 1 teaching 5 днів + 2 дні на дорогу* 140 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

**Для викладачів – обов’язковим є лист-підтримки від приймаючого закладу!

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 17 жовтня 2019 року до 16:00!

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/10/Витяг-з-Протоколу-№2-від-23.10.2019.pdf (сторінка 7)

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union