Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса

Vilnius-Univ

 

Vilnius Gediminas Technical University

Вільнюський технічний
університет ім. Гедимінаса (Литва)

 

     Вільнюський технічний університет Гедиміна, також відомий як ВТУГ (VGTU) – державний університет у місті Вільнюс, Литва. Заснований 1-го вересня 1956-го року, університет спочатку був вечірнім відділом Каунаського Політехнічного Інституту. Сьогодні університет включає в себе 10 факультетів, 14 науково-дослідницьких інститутів, 33 науково-дослідницькі лабораторії і 2 дослідницькі та 4 навчальних центри. Згідно з університетськими рейтингами QS World, ВТУГ входить до 4% найкращих університетів. QS оцінили ВТУГ в 5 зірок в наступних категоріях: навчання, установи та інновації. За даними програми ERASMUS+, ВТУГ – найпопулярніший університет Литви для студентського обміну.

     Вільнюський технічний університет Гедиміна має більше 70-ти клубів та товариств. Студенти та випускники можуть реалізувати свій потенціал в народних танцях, хоровому співі, туризмі, спорті, фотографії та інших напрямках. Варто окремо згадати про змішаний академічний хор “Gabija” і ансамбль народних танців “Vingis”, що отримав найкращу нагороду серед аматорських арт-груп “Aukso paukštė” і прославив ім’я університету не лише в Литві, а й у всьому світі.

Напрями навчання/стажування за обміном:

  • Mechanics and metal trades;
  • Engineering and engineering trades;
  • Information and Communication technologies

Перелік академічних курсів буде представлений на веб-сторінці: website for incoming students.

 Навчання для студентів та стажування для науково-педагогічного працівника проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2.

Відбір студентів відбувається нанавчання протягом осіннього семестру – 1 вересня 2017-20 січня 2018 (заняття + сесія).

Кандидатам, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus +, сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

За даним проектом кредитної мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
бакалавр або магістр або аспірант 1 Навчання Один семестр 750 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони* (стипендія покриває тільки 135 днів навчання)
науково-педагогічний працівник 1 teaching тиждень 100 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів:

Студенти – 17 квітня 2017 року

Кінцевий термін подачі документів для НПП подовжено по 17 квітня 2017 року

Кінцевий термін подачі документів подовжено по 18 квітня 2017 року. 

 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union