Національна школа хімії м. Лілль (Франція)

лилль лого

лилль 2

лилль 1

Національна школа хімії м. Лілль (L’école nationale supérieure de chimie de Lille) було засновано 1894 року як Інститут хімії м. Лілль. З початку свого існування, Інститут був покликаний готувати інженерів для розвитку промисловості на Півдні Франції, проте з часом він розвивався, розширювався і вийшов на міжнародну арену.

Національна школа хімії м. Лілль готує інженерів у хімічній галузі за різними напрямами.

Навчання за обміном для студентів та стажування для науково-педагогічних працівників (for teaching) інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського за спеціальністю:

  • Mechanical Engineering

Навчання та стажування проходитиме англійською або французькою мовою. Для підтвердження знання іноземних мов для студентів підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2. Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Лист-підтримка (Letter of support) від університету-партнеру обов’язковий для НПП!

У навчальному 2018/2019 році (перший семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
Магістр 1 6 місяців
(один семестр)
850 євро/місяць 275 євро
Науково-педагогічний працівник (for teaching) 1 тиждень 140 євро/день 275 євро

У програмі можуть брати участь магістри першого року навчання або ж магістри освітньо-наукової програми.

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 30 березня 2018 року до 17:30!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Erasmus Code – F LILLE 13

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union