Кіпрський університет технологій (Республіка Кіпр)

кипр 1

Кіпрський університет технологій (ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ) є одним з трьох державних університетів в Республіці Кіпр. Він був заснований в грудні 2003 року, а прийняв своїх перших студентів у вересні 2007 року.  КУТ прагне перетворитися в сучасний, новаторський і міжнародно визнаний університет, який може запропонувати освіту і високий рівень наукових досліджень, які в даний час мають відмінний вплив на економічні, технологічні та наукові сектори. Орієнтуючись в основному на прикладні дослідження, університет прагне отримати певну роль в підтримці держави і суспільства в їх зусиллях щодо вирішення проблем, пов’язаних з наукою і технікою.

Кіпрський університет технологій вже є членом 70 міжнародних і європейських організацій і підтримує двосторонні угоди з університетами більшості європейських країн. Крім того, з третіми країнами університетів, в основному в Середземноморському регіоні. КУТ також є членом EMUNI (Euromediterranean University) Сенат, Болонської конвенції Promoter і в даний час співпрацює з європейськими програмами, такими як ERASMUS, TEMPUS, LLP.

Навчання за обміном для магістрів та стажування для науково-педагогічних працівників (НПП) КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом:

 • Information and Communication Technology

Код ERASMUS

 CY LIMASSO02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 erasmus@cut.ac.cy

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 04.09.2017 – 01.12.2017
Весняний семестр: 08.01.2018 – 24.05.2018

Вимоги до знання мови

 англійська  – рівень В2 чи вище

Більш детальна інформація за посиланням: www.cut.ac.cy/erasmus

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/18 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія   Кількість стипендій Вид  діяльності  Період мобільності Розмір стипендії
Магістр  1 навчання 1 семестр 800 євро/місяць+ 275 євро на квитки в обидві сторони*

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 20 жовтня 2017 року!

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде надати до приймаючого університету наступний список документів:

 • Official Nomination on the Part of the Sending HEI
 • Official Transcript of Records (preferably translated In English)
 • Copy of Passport/ID
 • Language Certificate for knowledge of English
 • Learning Agreement for Studies

Рекомендації по реєстрації на сайті Кіпрського університету технологій у документі.

Для НПП та АП:

 • Official Nomination on the Part of the Sending HEI
 • Copy of Passport/ID
 • Language Certificate for knowledge of English
 • Training Agreement for Traineeships
 • CV
 • Cover Letter
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union