Університет Кордоби (Іспанія)

Кордоба

кордова 1

кордова 2

Університет Кордоби (Universidad de CórdobaUCO) – це вищий навчальний заклад, що розташований в іспанському регіони Андалузія, в місті Кордоба. Університет було засновано в 1972 році, він є правонаслідником Вільного Університету Кордоби, що існував наприкінці ХІХ століття. На сьогоднішній день в Університеті навчаються близько 15000 студентів на спеціальностях, що пов’язані з гуманітарними та соціальними науками, медициною, природніми науками та інженерією. Корпуси Університету розташовані на території трьох кампусів.

Навчання та стажування для студентів, науково-педагогічних та адміністративних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямами:

  • Environment
  • Chemistry
  • Physics
  • Information and communication technologies
  • Engineering, manufacturing

Перелік англомовних академічних курсів на 2017/2018 н.р. наведений нижче:

Навчання за обміном для студентів всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за спеціальностями представлені у виші-партнері (див. вище).

Весняний семестр – з 12 лютого по 1 червня 2018 року.

Навчання проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання іноземних мов для студентів підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1. Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

В 2017 році відбір проводиться для участі у Staff training week, який проходитиме в Університеті Кордоби з 6 по 11 листопада 2017 року. Метою цього західу є отримання загальних знань про програми “Еразмус+” КА1 та КА2, в тому числі й про вимоги, документи та процедури, що пов’язані з мобільністю науково-педагогічних й адміністративних працівників та студентів між країнами-учасниками та країнами-партнерами. Під час західу можна ознайомитися з Університетом Кордоби (кампусом та міжнародним відділом), його навчальним процесом.

Взяти участь може адміністративний чи науково-педагогічний працівник (заявки можуть подавати лише викладачі за напрямами, вказаними вище), що зацікавлений чи пов’язаний з міжнародною діяльність.

У навчальному 2017/2018 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
 Науково-педагогічний чи адміністративний працівник 5 днів
(+2 дні на дорогу)
120 євро/день 530 євро
бакалавр, магістр, аспірант  1 5 місяців
(2й семестр 2017/2018 н.р.)
 800 євро/місяць 530 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 15 грудня 2017 року!

Конкурс завершено!

Результати конкурсу у файлі.

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде зареєструватися на сайті приймаючого університету:
http://www.uco.es/internacional/extranjeros/erasmus/previollegada_en.html

Необхідний перелік документів – надіслати на mobilnist@kpi.ua до 26.12.2017 до 13:00 (документи повинні бути у pdf-форматі з усіма необхідними підписами):

 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union