Університет Кордоби (Іспанія)

Кордоба

кордова 1

Університет Кордоби (Universidad de CórdobaUCO) – це вищий навчальний заклад, що розташований в іспанському регіони Андалузія, в місті Кордоба. Університет було засновано в 1972 році, він є правонаслідником Вільного Університету Кордоби, що існував наприкінці ХІХ століття. На сьогоднішній день в Університеті навчаються близько 15000 студентів на спеціальностях, що пов’язані з гуманітарними та соціальними науками, медициною, природніми науками та інженерією. Корпуси Університету розташовані на території трьох кампусів.

Стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямами:

  • Environment
  • Chemistry
  • Physics
  • Information and communication technologies
  • Engineering, manufacturing

Перелік англомовних академічних курсів на 2017/2018 н.р. наведений нижче:

Стажування за обміном для науково-педагогічних працівників всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за спеціальностями представлені у виші-партнері (див. вище).

Весняний семестр – з 12 лютого по 1 червня 2018 року.

Стажування проходитиме англійською мовою. Необхідний рівень – B2. 

Для підтвердження знання іноземних мов для студентів підійде сертифікат знання англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1. Студентам, яким потрібні для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Наявність листа-підтримки від університету-партнеру є обов’язковою.

У навчальному 2017/2018 або 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
 Науково-педагогічний працівник
(for teaching)
5 днів
(+2 дні на дорогу)
120 євро/день 530 євро

сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Erasmus Code – E CORDOBA01

Кінцевий термін подачі документів – 10 квітня 2018 року!

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде зареєструватися на сайті приймаючого університету:
http://www.uco.es/internacional/extranjeros/erasmus/previollegada_en.html

Необхідний перелік документів – надіслати на mobilnist@kpi.ua до 26.12.2017 до 13:00 (документи повинні бути у pdf-форматі з усіма необхідними підписами):

 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union