Університет Кордови (Іспанія)

Кордоба

кордова 1

Університет Кордови (Universidad de CórdobaUCO) – це вищий навчальний заклад, що розташований в іспанському регіони Андалузія, в місті Кордова. Університет було засновано в 1972 році, він є правонаслідником Вільного Університету Кордови, що існував наприкінці ХІХ століття. На сьогоднішній день в університеті навчаються близько 15000 студентів на спеціальностях, що пов’язані з гуманітарними та соціальними науками, медициною, природніми науками та інженерією. Корпуси університету розташовані на території трьох кампусів.


Код ERASMUS

 E CORDOBA01

Перелік академічних курсів для студентів

 

Координатор

Enriqueta Moyano Canete – direccion.ori@uco.es

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 09.09.2020 – 23.01.2021
Весняний семестр: 15.02.2021 – 19.06.2021

Вимоги до знання мови

 англійська  – рівень В2 чи вище

  • Стажування науково-педагогічних працівників, навчання студентів та аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямами:
  1. Environment
  2. Chemistry
  3. Physics
  4. Information and Communication Technology
  5. Engineering, Manufacturing
    • Для аспірантів та НПП наявність листа-підтримки від університету-партнеру є обов’язковою!
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2020/2021 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
 Бакалавр/магістр/PhD
5 місяців 850 євро/місяць 530 євро
 Науково-педагогічний працівник
(for teaching/training)
5 днів
(+2 дні на дорогу)
160 євро/день 530 євро

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів: 

Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: – Витяг з протоколу від 24.11.2020

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде зареєструватися на сайті приймаючого університету та завантажити усі необхідні документи.

Необхідний перелік документів – надіслати на mobilnist@kpi.ua (документи повинні бути у pdf-форматі з усіма необхідними підписами):

  • learning agreement
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union