Університет Кордови (Іспанія)

Кордоба

кордова 1

Університет Кордови (Universidad de CórdobaUCO) – це вищий навчальний заклад, що розташований в іспанському регіони Андалузія, в місті Кордова. Університет було засновано в 1972 році, він є правонаслідником Вільного Університету Кордови, що існував наприкінці ХІХ століття. На сьогоднішній день в університеті навчаються близько 15000 студентів на спеціальностях, що пов’язані з гуманітарними та соціальними науками, медициною, природніми науками та інженерією. Корпуси університету розташовані на території трьох кампусів.

Стажування для науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувається за напрямами:

  • Environment
  • Chemistry
  • Physics
  • Information and Communication Technology
  • Engineering, Manufacturing

Наявність листа-підтримки від університету-партнеру є обов’язковою!

Код ERASMUS

 E CORDOBA01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 01.09.2017 – 11.02.2018
Весняний семестр: 12.02.2018 – 01.06.2018

Вимоги до знання мови

 англійська  – рівень В2 чи вище

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus+ (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/2018 або 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
 Науково-педагогічний працівник
(for teaching)
5 днів
(+2 дні на дорогу)
120 євро/день 530 євро

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 10 квітня 2018 року!

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде зареєструватися на сайті приймаючого університету:
http://www.uco.es/internacional/extranjeros/erasmus/previollegada_en.html

Необхідний перелік документів – надіслати на mobilnist@kpi.ua до 26.12.2017 до 13:00 (документи повинні бути у pdf-форматі з усіма необхідними підписами):

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union