Університет Миколая Коперника в м.Торуні (Польща)

     Університет Миколая Коперніка (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) був заснований в 1945 р. Він є одним з найбільших університетів в Польщі та на даний момент налічує 17 факультетів (включно з трьома медичними факультетами Медичної Колегії в Бидгощі (Collegium Medicum UMK in Bydgoszcz)). Заклад пропонує університетські та пост-університетські курси для майже 30,000 студентів в більш ніж 80 сферах навчання, 100 спеціалізацій і 50 після-університетських курсів. Штат університету складається з 4300 працівників (більше половини з яких є академічними викладачами) в кампусах у м. Торуні і м. Бидгощі. Кількість випускників Університету Миколая Коперніка наразі перевищила 200 000 чоловік.

    Університет бере участь у програмах обміну для студентів і персоналу на міжнародному (програма Erasmus) і національному (програма MOST) рівнях. Це сприяло тому, що Університет Миколая Коперніка знаходиться в п’ятірці найкращих університетів Польщі. Це також стало причиною того, що Рейтинг кращих університетів світу (QS World University Ranking) включив Університет Миколая Коперніка у перші чотири відсотки рейтингу найкращих університетів світу.

Дати початку та закінчення зимового та літнього навчальних семестрів 2017/2018 навчального року:

  • зимовий семестр: 02 жовтня 2017 – 25 лютого 2018
  • весняний семестр: 26 лютого 2018 – 09 липня 2018

Більш детальна інформація про вихідні та святкові дні вказана на сайті:

http://www.erasmusplus.zut.edu.pl/eng/academic-calendar.html

     Навчання за обміном для студентів Інституту прикладного та системного аналізу КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися на факультеті Mathematics and Computer Science  http://www.mat.umk.pl/en/web/en/home.

     Перелік курсів, які викладаються англійською мовою:

– Databases II;

– Introduction to Numerical Analysis;

– Formal Languages Theory;

– Apple Mobile Device Programming;

– Programming mobile devices in Windows Phone 8 and Windows 8;

– Introduction to the Python programming language;

– Probabilistic Methods and Models;

– Foundations of Signal Processing;

– Advanced Aspects In Databases and Rapid Development of Web Applications Using Django;

– Selected topics of modern representation theory of algebras;

– Measure and Probability;

– Reliability Theory.

Остаточний перелік курсів узгоджується із координатором.

Навчання проходитиме польською або англійською мовами. Для підтвердження знання іноземних мов підійде сертифікат знання іноземної мови КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B2. Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2017/18 році (весняний семестр 2017/2018 навчального року) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

Магістри

1

5 місяців

(один семестр)

750 євро/місяць

275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Координатор на факультеті:

Faculty of Mathematics and Computer Science

Mr. Aleksander Zaigraev, e-mail: adaszkie@mat.umk.plalzaig@mat.umk.pl

Tel. (+48 56) 611-33-72

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут .

Кінцевий термін подачі документів – 20 жовтня 2017 року!

Студентам, які рекомендовані конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), необхідно буде зареєструватися на сайті приймаючого університету https://irk.umk.pl/incoming/2017/ до 1 листопада 2017 року та завантажити наступний пакет документів:

  • the official Transcript of Records in English signed and stamped by your university (this is a list of exams you have passed so far at your university, with grades)
  • a Learning Agreement signed and stamped by your university (if you have questions concerning your study programme at a particular department, please contact our faculty coordinator or visit the website Courses)
  • a Language proficiency form
  • a printed version of the Application form with all necessary stamps and signatures from your university (it can be signed by your Faculty Coordinator)
  • a scan of your passport or identification card
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union