Університет Миколая Коперника в м.Торуні (Польща)

     Університет Миколая Коперніка (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) був заснований в 1945 р. Він є одним з найбільших університетів в Польщі та на даний момент налічує 17 факультетів (включно з трьома медичними факультетами Медичної Колегії в Бидгощі (Collegium Medicum UMK in Bydgoszcz)). Заклад пропонує університетські та пост-університетські курси для майже 30,000 студентів в більш ніж 80 сферах навчання, 100 спеціалізацій і 50 після-університетських курсів. Штат університету складається з 4300 працівників (більше половини з яких є академічними викладачами) в кампусах у м. Торуні і м. Бидгощі. Кількість випускників Університету Миколая Коперніка наразі перевищила 200 000 чоловік.

    Університет бере участь у програмах обміну для студентів і персоналу на міжнародному (програма Erasmus) і національному (програма MOST) рівнях. Це сприяло тому, що Університет Миколая Коперніка знаходиться в п’ятірці найкращих університетів Польщі. Це також стало причиною того, що Рейтинг кращих університетів світу (QS World University Ranking) включив Університет Миколая Коперніка у перші чотири відсотки рейтингу найкращих університетів світу.

Навчання за обміном для студентів Інституту прикладного та системного аналізу КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися на факультеті Mathematics and Computer Science (http://www.mat.umk.pl/en/web/en/home).

Код ERASMUS

 PL TORUN 01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

 Остаточний перелік курсів  узгоджується із координатором

Координатор

 Aleksander Zaigraev – adaszkie@mat.umk.pl,  alzaig@mat.umk.pl

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 02.10.2018 – 25.02.2019
Весняний семестр: 26.02.2019 – 09.07.2019

Вимоги до знання мови

 англійська або польська – рівень В2 чи вище

Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики  (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/19 році (весняний семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

Магістри/Бакалаври

1

5 місяців

(один семестр)

750 євро/місяць

275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут .

Кінцевий термін подачі документів – 22 жовтня 2018 року!

Конкурс завершено! Результати конкурсу за ПОСИЛАННЯМ (сторінка 17)

Студентам, яких було рекомендовано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), необхідно зареєструватися на сайті приймаючого університету https://irk.umk.pl/incoming/2018/ до 1 листопада 2018 року та завантажити наступний пакет документів:

  • the official Transcript of Records – Навчальна картка студента, перекладена англійською мовою та завірена офіційно
  • Learning Agreement підписаний Вашим координатором з академічної мобільності
  • Language proficiency – сертифікат знання іноземної мови
  • друкована версія Application form – з офіційними підписами та печаткою (підписаний Вашим координатором з академічної мобільності)
  • скан-копія закордонного паспорту
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union