Університетський коледж Дубліну (Ірландія)

Dublin-University-College

   Університетський коледж Дубліну (University College, Dublin/An Coláiste Ollscoile, Baile Átha Cliath) сформувався в середині дев’ятнадцятого століття під керівництвом відомого педагога-теоретика Джона Генрі Кардинал Ньюмана.

    Університетський коледж Дубліну (УКД) є найбільшим університетом Ірландії, залученим до міжнародного співробітництва. Там навчаються студенти з більш ніж 120 країн світу, а також 5,500 студентів поза межами Ірландії. Основний університетський кампус в Дубліні займає значну площу в більш ніж 130 гектарів, на території якого також знаходяться провідні світові центри, включаючи UCD O’Brien Centre for Science (О’Брайєнський центр науки УКД), UCD Sutherland School of Law (Сазерлендську школу Правознавства УКД), UCD Lochlan Quinn School of Business (Школу Бізнесу Локлана Куінна) та UCD Student Centre (Навчальний Центр УКД).

   УКД визнають в усьому світові за його переваги в викладанні та навчанні – 9 з 30 предметів, що там викладаються, знаходяться на вершині списку з сотні найкращих (за даними QS World University Ranking by Subject 2015 року). Також університет тримає першість в Ірландії з 12 предметів. Така якість викладання доповнюється високими стандартами студентської підтримки.


Код ERASMUS

 IRL DUBLIN02

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Eve Brosseau – eve.brosseau@ucd.ie

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 03.09.2019 – 20.12.2019
Весняний семестр: 20.01.2020 – 22.05.2020

Вимоги до знання мови

 англійська  – IELTS (6.5)

  • Навчання за обміном для бакалаврів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом: –

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

 Цільова категорія   Кількість   Тривалість  Стипендія  Витрати на подорож* 
Бакалавр ФТІ
(1-3 курс)
2 8 місяців  900 євро/місяць 360 євро

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union