Університетський коледж Дубліну (Ірландія)

Dublin-University-College

   Університетський коледж Дубліну (University College, Dublin/An Coláiste Ollscoile, Baile Átha Cliath) сформувався в середині дев’ятнадцятого століття під керівництвом відомого педагога-теоретика Джона Генрі Кардинал Ньюмана.

    Університетський коледж Дубліну (УКД) є найбільшим університетом Ірландії, залученим до міжнародного співробітництва. Там навчаються студенти з більш ніж 120 країн світу, а також 5,500 студентів поза межами Ірландії. Основний університетський кампус в Дубліні займає значну площу в більш ніж 130 гектарів, на території якого також знаходяться провідні світові центри, включаючи UCD O’Brien Centre for Science (О’Брайєнський центр науки УКД), UCD Sutherland School of Law (Сазерлендську школу Правознавства УКД), UCD Lochlan Quinn School of Business (Школу Бізнесу Локлана Куінна) та UCD Student Centre (Навчальний Центр УКД).

   УКД визнають в усьому світові за його переваги в викладанні та навчанні – 9 з 30 предметів, що там викладаються, знаходяться на вершині списку з сотні найкращих (за даними QS World University Ranking by Subject 2015 року). Також університет тримає першість в Ірландії з 12 предметів. Така якість викладання доповнюється високими стандартами студентської підтримки.

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці  http://www.ucd.ie/students/course_search.htm

Навчання за обміном для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом «Computer Science».

Навчання буде проходити англійською мовою. Наявність міжнародного сертифікату TOFEL або IELTS (at least 6.5) обов’язкова.

У навчальному 2016/2017 році (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

 Цільова категорія   Кількість   Тривалість  Стипендія  Витрати на подорож* 
Бакалавр 1 5 місяців  850 євро/місяць 360 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 19 жовтня 2016 року.

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union