Вища школа м. Нант (Франція)

     centrale

Вища школа Нанта (Centrale Nantes) – один з небагатьох французьких вищих навчальних закладів, де здійснюється підготовка інженерів найвищого технічного і наукового рівня. Сьогодні тут навчається 1800 студентів по програмам магістратури і докторантури. Школа входить в міжнародну мережу TIME (Top Industrial Managers for Europe), а також разом з Центральною вищою школою Ліона є засновником France AEROTECH – групи, що спеціалізується на підготовці кадрів для авіакосмічної промисловості. Вища школа Нанта була заснована в 1919 році. Спочатку вона була орієнтована на випуск інженерів для суднобудування. Пізніше до школи приєдналися інші навчальні заклади з усього регіону, внаслідок чого був створений Політехнічний інститут. В 1977 році він переїхав в нові корпуси і отримав теперішню назву.

 

     Сьогодні школа активно співпрацює з іншими ВНЗ і підприємствами по всьому світу, активно допомагаючи своїм студентам і випускникам в самореалізації.

https://www.ec-nantes.fr/study-at-centrale-nantes/international-study-programmes/exchange-study-programme-121766.kjsp?RH=1488910260497

Навчання за обміном для магістрів ПЕРШОГО року навчання КПІ ім. Ігоря Сікорського за наступними програмами підготовки:

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці (обирати з графи Spring Exchange (Learning agreement M1)):

http://www.ec-nantes.fr/jsp/fiche_pagelibre.jsp?CODE=16740795&LANGUE=0#KLINK

Стажування науково-педагогічних та адміністративних працівників за напрямом:

  • Engineering;
  • International Relations Office.

Навчання для студентів проходитиме англійською мовою. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні для:

магістрів — B2;

НПП та АП — B2.

Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Тривалість навчання для магістрів: 1 семестр (весняний семестр 2017/2018 н.р.) – взяти участь у конкурсі можуть тільки студенти 1 курсу ОС Магістр (5 курс).

Тривалість стажування для НПП та АП: 1 тиждень

За даним проектом кредитної мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість стипендій

Вид діяльності

Період мобільності

Розмір стипендії

 Магістри

(1 курс)

 1

Навчання

1 семестр

 (весняний семестр 2017/2018 н.р.)

850 євро/місяць + 360 євро на квитки в обидві сторони*
 НПП та АП              1

Training

1 тиждень

140 євро/день + 360 євро на квитки в обидві сторони*

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів – 9 жовтня 2017 року!

Конкурс завершено!

Результати конкурсу у файлі.

У разі, якщо Ваша кандидатура буде обрана у результаті проведення конкурсу (як номінанти, так і резерв), Вам необхідно буде зареєструватися за посиланням https://www.ec-nantes.fr/study-at-centrale-nantes/international-study-programmes/exchange-study-programme-121766.kjsp?RH=1488910260497 та надати до приймаючого університету наступний перелік документів (всі документи повинні бути в pdf форматі “назва документа_прізвище – англійською мовою):
—  CV (Europass)
—   cover letter (in English) з Вашим підписом
— 
 transcript of records (навчальна картка українською мовою+англійською мовою в одному файлі)

—  completed learning agreement
 a copy of passport

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union