Кардіффський університет

Cardiff_University_main_building

Кардіффський університет (Cardiff University) – це державний дослідницький університет, що знаходиться у місті Кардіфф (Уельс, Велика Британія). Університет було засновано 1889 року. Кардіфф є єдиним Уельським членом «Расельської групи» британських університетів, що активно займається науковими дослідженнями. Він визнаний провідним закладом, що надає високоякісну освіту дослідницького типу і знаходиться у топ-200 університетів світу згідно з чотирма основними міжнародними рейтингами. Академічні об’єкти університету зосереджені навколо парку Кетгейз у центральній частині Кардіффа. 26 наукових шкіл університету розділені на три коледжі: Коледж мистецтв, гуманітарних і соціальних наук; Коледж біомедицини та науки про життя; та Коледж фізичних наук.

Навчання для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: 

  • .

Код ERASMUS

 UK CARDIFF01

Перелік академічних курсів для студентів

Координатор

 

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 01.10.2019 – 16.02.2020 (екзамени до 08.02.2019)
Весняний семестр: 02.03.2020- 05.07.2020

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів – рівень В1 чи вище, для НПП – рівень В2 чи вище

Більш детальна інформація на сайті: https://www.cardiff.ac.uk/study/international/erasmus

Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

СТОРІНКА ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union