Кардіффський університет

Cardiff_University_main_building

Кардіффський університет (Cardiff University) – державний дослідницький університет, що знаходиться у місті Кардіфф (Уельс, Велика Британія). Університет було засновано 1889 року. Кардіфф є єдиним Уельським членом «Расельської групи» британських університетів, що активно займається науковими дослідженнями. Він визнаний провідним закладом, що надає високоякісну освіту дослідницького типу і знаходиться у топ-200 університетів світу згідно з чотирма основними міжнародними рейтингами. Академічні об’єкти університету зосереджені навколо парку Кетгейз у центральній частині Кардіффа. 26 наукових шкіл університету розділені на три коледжі: Коледж мистецтв, гуманітарних і соціальних наук, Коледж біомедицини та науки про життя та Коледж фізичних наук.


Код ERASMUS

 UK CARDIFF01

Перелік академічних курсів для студентів

Координатор

 

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 01.10.2019 – 16.02.2020 (екзамени до 08.02.2019)
Весняний семестр: 02.03.2020- 05.07.2020

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів – рівень В1 чи вище, для НПП – рівень В2 чи вище

    • Навчання для студентівКПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за спеціальністю: –
    • Більш детальна інформація на сайті: https://www.cardiff.ac.uk/study/international/erasmus
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.

СТОРІНКА ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union