Політехнічний університет Бухареста

Politehnica_din_București

Політехнічний університет Бухареста (Universitatea Politehnica din București) – найбільший технічний вищий навчальний заклад в Румунії. У 1818 році Георге Лазер перебрався з Трансільванії в Волощину. У тому ж році 24 березня він відкрив «Вищу школу для інженерів геодезії» з навчанням румунською мовою. У 1938 році до складу цього навчального закладу увійшли окремі, раніше самостійні, спеціалізовані в областях архітектури, промислової, сільськогосподарської та харчової хімії навчальні заклади.

Навчання для аспірантів інженерно-фізичного факультету (для кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії) КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за напрямом: 

  • за темою дослідження: “Високотемпературні керамічні матеріали”

Викладання для науково-педагогічних працівників інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за напрямом: 

Engineering trades

Для викладачів потрібно обов’язково надати до переліку документів лист-підтримки від приймаючого закладу (або  pre-acceptance letter у вигляді імейлу, де вказано, що факультет/кафедра приймаючого закладу готові Вас прийняти на викладання). 

Код ERASMUS

RO BUCURES11

Перелік академічних курсів для студентів

https://upb.ro/en/erasmus/study-mobility/

Координатор

  Alexandru Mandis

email: erasmus.non-eu@upb.ro

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 2019 – 16.02.2020 
Весняний семестр: лютий 2020 – червень 202002.03.2020- 05.07.2020

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів – рівень В1 чи вище, для НПП – рівень В2 чи вище

Більш детальна інформація на сайті: https://upb.ro/en/erasmus/

Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році  (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
аспірант  (ІФФ) 1 53 місяці  800 євро / місяць 275 євро
*Аспірантам обов’язково мати лист-підтримки з приймаючого закладу.

**сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 20 березня 2020 року до 16:00 !

Конкурс завершено! Результати конкурсу за ПОСИЛАННЯМ (сторінка 1-2)

 

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union