Політехнічний університет Бухареста

Politehnica_din_București

Політехнічний університет Бухареста (Universitatea Politehnica din București) – найбільший технічний вищий навчальний заклад в Румунії. У 1818 році Георге Лазер перебрався з Трансільванії в Волощину. У тому ж році 24 березня він відкрив «Вищу школу для інженерів геодезії» з навчанням румунською мовою. У 1938 році до складу цього навчального закладу увійшли окремі, раніше самостійні, спеціалізовані в областях архітектури, промислової, сільськогосподарської та харчової хімії навчальні заклади.


Код ERASMUS

RO BUCURES11

Перелік академічних курсів для студентів

https://upb.ro/en/erasmus/study-mobility/

Координатор

  Alexandru Mandis -email: erasmus.non-eu@upb.ro

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 2019 – 16.02.2020 
Весняний семестр: лютий 2020 – червень 202002.03.2020- 05.07.2020

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів – рівень В1 чи вище, для НПП – рівень В2 чи вище

  • Навчання для аспірантів інженерно-фізичного факультету (для кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії) КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за напрямом: за темою дослідження: “Високотемпературні керамічні матеріали”.
  • Аспірантам обов’язково мати лист-підтримки з приймаючого закладу.
  • Викладання для науково-педагогічних працівників інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського буде відбуватися за напрямом: Engineering trades.
  • Для викладачів потрібно обов’язково надати до переліку документів лист-підтримки від приймаючого закладу (або  pre-acceptance letter у вигляді імейлу, де вказано, що факультет/кафедра приймаючого закладу готові Вас прийняти на викладання).
  • Більш детальна інформація на сайті: https://upb.ro/en/erasmus/
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році  (другий семестр) у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
аспірант  (ІФФ) 1 3 місяці  800 євро / місяць 275 євро
*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus+, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 


Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union