Трансільванський університет Брашова

rectorat-750x380

Трансільванський університет Брашова (Universitatea Transilvania din Brașov) – це державний університет розташований у м. Брашов, Румунія, що був заснований у 1971 році. Університет пропонує 103 спеціальності на 16 факультетах, де навчаються 19000 студентів та працюють більш ніж 700 викладачів. 

Початок та розвиток вищої освіти Брашову обумовлені культурною традицією міста та інтенсивним культурним кліматом. Місто є центром, де технічне та наукове творення поєднує в собі гармонію з творчістю в мистецтві, літературі та фольклорі, а також з інтенсивним навчанням у школах усіх рівнів. Серед важливих віх початку і знання міста як культурного центру є Перша Румунська школа в Шейі Брашову, створена п’ять століть назад, німецька вища школа Йоганна Гонтеруса.

Трансильванський університет Брашову – державний інститут вищої освіти з понад півстолітніми традиціями,  що покликаний забезпечувати і розвивати ресурси та засоби для висококваліфікованого викладання та наукових досліджень, таких як забезпечення конкурентоспроможності у Європейській сфері вищої освіти та досліджень. Університет розвивається в рамках динаміки сьогоднішнього суспільства, що базується на знаннях, спираючись на свій викладацький склад, який координує численні міждисциплінарні національні та міжнародні проекти, як наукові, так і освітні, і організовують висококласні міжнародні конференції та форуми. Університет кожного року обирається сотнями учнів та викладачів, що беруть участь у програмах академічних обмінів з усіх країн ЄС; в той же час університет представляють студенти та викладачі у навчальних та дослідницьких заходах у більш ніж 250 університетах Європи та інших культурних просторах.


Код ERASMUS

 RO BRASOV01

Перелік академічних курсів для студентів

ПОСИЛАННЯ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

ПУТІВНИК

Координатор

 www.unitbv.ro/en/erasmus-students/contact.html

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 01.10.2018 – 10.02.2019
Весняний семестр: 18.02.2019 – 23.06.2019

Вимоги до знання мови

 румунська чи англійська: для студентів  – рівень В1 чи вище, для викладачів – рівень В2 чи вище.

  • Навчання за обміном для студентів та стажування науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського відбуватиметься за напрямами: –
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів за програмою Erasmus+, НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/19 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість стипендій Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
Бакалаври/магістри
(Engineering)
  навчання семестр 800 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
Бакалаври/магістри
(ICTs)
  навчання семестр 800 євро/місяць + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 НПП
(Engineering – ІФФ)
            1 training 5 днів + 2 дні на дорогу 160 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*
 НПП
(ICTs)
             teaching/training 5 днів + 2 дні на дорогу 160 євро/день + 275 євро на квитки в обидві сторони*

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні ЗВО-партнера. 


Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –
EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union