Стипендіальна програма з Пекінським Інститутом Технологій (BIT)

КПИ логоСтипендії Пекінського Інституту Технологій Beijing_Institute_of_Technology_logo
для студентів з
Національного технічного університету України
“Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”

2020-2021 

Пекінський Інститут Технологій (BIT) один з найрейтинговіших інститутів науки й технологій у Китаї. Інститут має близько 200 підписаних договорів про програми обміну з університетами з усього світу. ВІТ пропонує комплексну систему курсів за науковими та технічними напрямами, а також за управлінськими та гуманітарними напрямами для студентів, що навчаються заради отримання ступеня, студенти за програмою обміну та короткострокові програми для студентів з усього світу. Інститут також створив вдалу та міцну стипендіальну систему для заохочення іноземних студентів навчатися у ВІТ.

СТИПЕНДІЇ

Пекінський Інститут Технологій пропонує Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” два види стипендій:

 1. 3 стипендії CSC (China Scholarship Council) для навчання на магістерській чи аспірантській програмі.
 2. BIT стипендії за обміном на один або два семестри на 2020/2021 н.р.
 3. Літні програми

Огляд стипендії CSC

Подача документів на стипендію CSC починається з 15 листопада 2019 р. і триває до 15 квітня 2020 р.

Стипендія покриває сплату за навчання, проживання, повне медичне страхування та місячний прожитковий внесок (3000 CNY для магістрів та 3500 CNY для аспірантів). Міжнародні перельоти не покриваються за рахунок стипендії.

Стипендія буде виплачуватися студентам протягом їхнього перебування у Пекінському Інституті Технологій на період навчання на магістратурі (2 роки) та аспірантурі (4 роки).

З більш детальною інформацією про магістратуру та аспірантуру, будь ласка ознайомтесь у  BIT Admission Book 2020. Якщо Ви обрали навчання на магістратурі чи аспірантурі з Admission Book, будь ласка, перевірте контактну інформацію координаторів BIT за посиланням http://isc.bit.edu.cn/. Заради забезпечення успішного зарахування і майбутнього академічного розвитку в BIT, необхідним є отримання рекомендації одного з координаторів BIT. Попросіть координатора вислати Вам Рекомендаційну форму координатора BIT задля підтвердження.

Для навчання на англомовних програмах у BIT, якщо англійська не є рідною мовою і студент навчається у ВНЗ, де англійська не є мовою навчання, студенти повинні скласти іспит з англійської – TOEFL або IELTS Academic. Якщо такий сертифікат відсутній, кандидати мають скласти онлайн іспит з англійської який проводить BIT задля впевненості у достатній мовній компетенції кандидата для успішного навчання на програмах, що викладаються англійською. Для подачі заявки на англомовну програму MBA, Вам також необхідно надати офіційний лист, який підтверджує, що у Вас є як мінімум один рік досвіду роботи чи стажування.  

Усі деталі ТУТ

Огляд BIT стипендії за обміном

Стипендія BIT за обміном покриває плату за навчання та проживання в кампусі. Стипендія буде виплачуватися студентам протягом їхнього перебування у Пекінському Інституті Технологій на період навчання за програмою обміну.

Студенти, що їдуть за програмою обміну до BIT можуть навчатися за курсами, що викладаються англійською або китайською, також вони можуть відвідувати курси китайської мови.

ВІТ приймає студентів бакалаврів, магістрів та аспірантів з рідного університету, окрім студентів першого і другого курсів бакалаврату. Програма обміну триває від одного до двох семестрів за академічними курсами чи за курсами китайської мови. Для студентів, що їдуть за програмою обміну, немає плати за навчання.

Усі деталі ТУТ

展板定稿

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ТА ПРОЦЕДУРА ПОДАЧІ

Для навчання на бакалавраті кандидат повинен мати середню освіту, достатній рівень володіння англійською чи китайською мовами і бути віком від 18 до 30 років. Для навчання на магістратурі кандидат повинен мати ступінь бакалавра. Кандидат на навчання на аспірантурі повинен мати ступінь магістра за тим самим або близьким напрямом, на який він подається, мати достатній рівень володіння англійською чи китайською мовами та рекомендації від двох професорів. ЗАУВАЖТЕ: Якщо Ви подаєте заявку на Стипендіальну програму китайського уряду, будь ласка, реєструйтеся у CSC Online Application System. Також, зауважте, що кодовий номер Пекінського Інституту Технологій – 10007.

Необхідні документи:

 1. Заява (Будь ласка, реєструйтеся за посиланням http://apply.isc.bit.edu.cn). Кандидати на CSC, будь ласка, ознайомтеся з інформацією на сторінці 9;
 2. Фотокопія паспорту (з дійсною візою у разі якщо Ви вже перебуваєте у Китаї);
 3. Декларація про наміри/Навчальний план;
 4. Копія диплома чи сертифіката останнього закладу, який Ви закінчили;
 5. Офіційно завірена копія навчальної картки останнього закладу, який Ви закінчили;
  *для кандидатів-аспірантів, будь ласка, підготуйте копію диплома та навчальної картки за бакалаврат та за магістратуру;
 6. Результати іспиту HSK (рівень 4) або результати іспиту TOEFL (80) або IELTS (5.5);
 7. Два рекомендаційні листи (тільки для кандидатів на навчання на магістратурі та аспірантурі);
 8. Результати медогляду – ЗРАЗОК ФОРМИ ДЛЯ МЕДОГЛЯДУ.

ЗАУВАЖТЕ

 1. Документи мають бути перекладені англійською чи китайською;
 2. Носії англійської мови чи випускники вищих навчальних закладів, де англійська є основною мовою викладання звільняються від вимоги сертифікатів TOEFL або IELTS;
 3. Кандидати на CSC, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: http://laihua.csc.edu.cn.
  Кодовий номер Пекінського Інституту Технологій – 10007.

Після отримання листа зарахування від КПІ ім. Ігоря Сікорського, ВІТ зв’язується з кандидатами напряму і інформує їх про подальшу процедуру подачі документів.

2020 BIT міжнародні літні програми

05.07.2020 – 01.08.2020

Пекін, Китай

Програм І: Інтелектуальні транспортні системи й електромобілі/Intelligent Vehicles and Electric Vehicles (4 кредити)

Програма ІІ: Великі дані в інформаційних технологіях/Big Data Analysis (4 кредити)

Програма ІІІ: Огляд системи 5G – ключові технології та програми (4 кредити)

Програма ІV: Китайська мова та культура (4 кредити)

Інформація про кредити

Кожна програма буде складатися щонайменше з 60 годин. Після закінчення програми учасники отримають академічну стенограму та сертифікат про участь. Умови перезарахування кредитів встановлюються домашнім закладом кожного учасника.

Мінімальний рівень англійської: Pre-intermediate

Проживання

Проживання включене в плату за програму і доступне від дати початку до дати закінчення програми. Студенти житимуть у Міжнародному студентському гуртожитку на території кампуса BIT. У кімнаті проживають по двоє. Якщо студент бажає проживати в готелі, то він повинен забронювати його наперед і бути готовим сплачувати додаткову плату за кожен день проживання.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Програма спонсорується стипендією BIT. Студентам пропонується платити лише 40 доларів США за день з однієї особи. В цю суму входять плата за навчання, проживання, навчальні матеріали, трансфери під час культурних поїздок і квитки. Решта витрат покриється стипендією BIT.

Подача заяви

(1) Групова заявка

Університету-партнеру необхідно зібрати всю інформацію студентів та заповнити анкету. Закінчивши, будь ласка, надішліть форму персоналу BIT.

(2) Індивідуальна заявка

Особисто звертайтесь до контактної особи BIT.

Дедлайн: 31 березня 2020 року.

Кількість місць обмежена, тому обов’язково звертайтеся вчасно.

Усі деталі ТУТ

Contacts:

Office of International Students
Beijing Institute of Technology
5 South Zhong Guan Cun Street, Hai Dian District, 100081,
Beijing, P.R.China.
Tel: 86-10-68918272
Fax:86-10-68914846
Email: jiapeishen@bit.edu.cn
More information: http://isc.bit.edu.cn

КОНТАКТИ

Пані ЖЕНГ Йе
E-mail: zhengye@bit.edu.cn
тел.: 86-10-68918083

Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо стипендіальної програми, будь ласка зв’яжіться з нами.