Університет Країни Басків (Іспанія)

Basque-Univ

SANYO DIGITAL CAMERA

баски 2

     Університет Країни Басків (Universidad del País Vasco/ Euskal Herriko Unibertsitatea) – єдиний державний університет автономної області Басків на півночі Іспанії. Заклад налічує більш ніж 50,000 студентів, викладачів і адміністративних працівників. Також, 95% усіх досліджень, що проводяться в Країні Басків, відбуваються саме в цьому університеті. Його стіни випустили вже близько чверті мільйона студентів різних спеціальностей. Цей університет – один з найважливіших університетів в Іспанії, з точки зору кількості запропонованих спеціальностей і студентів.

Університет має три кампуси, по одному в кожній провінції країни Басків – Гіпу’скоа, Біска’йя та А’лава. Ці три кампуси складаються з 31 факультету і школи, що охоплюють велике різноманіття спеціальностей.

Робота Університету Країни Басків вкрай важлива для цього регіону і на сьогоднішній день його розвиток без цього закладу і без породжуваних ним інтелектуальних дискусій просто неможливий.


Код ERASMUS

 E BILBAO01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ

Координатор

 ingenieria.internacional@ehu.es

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 15.09.2018 – 14.01.2019
Весняний семестр: 15.01.2019 – 30.06.2019

Вимоги до знання мови

 іспанська – рівень В1 чи вище, або англійська (за наявності курсів)  – рівень В2 чи вище

  • Навчання за обміном студентів, стажування та викладання для науково-педагогічних працівників кафедри Системи керування літальними апаратами механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського (тільки на Faculty of Engineering Університету Країни Басків).
  • Веб-сторінка університету для іноземних студентів: http://www.relaciones-internacionales.ehu.eus
  • Кандидатам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова група Кількість  стипендій  Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
Бакалаври/магістри 2 навчання 5 місяців          850 євро/місяць + 360 євро на квитки в обидві сторони*
НПП
(for teaching)
5 стипендій на Україну викладання 5 днів + 2 дні на дорогу          160 євро/день + 360 євро на квитки в обидві сторони*

*Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за калькулятором.
Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні ЗВО-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни ЗВО-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країни ЗВО-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів: – 
Процедуру подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.
КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО! Результати за посиланням: –

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати наступний пакет документів для приймаючого закладу та надіслати на електронну адресу mobilnist@kpi.ua:

  • Application Form*
  • Скан-копія закордонного паспорту

*Документ необхідно заповнювати в електронному вигляді.Рекомендації для реєстрації (після оформлення попередніх двох документів).Процедура реєстрації на сайті Університету Країни Басків.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union