Університет Країни Басків

Basque-Univ

     Університет Країни Басків (The University of the Basque Country) – єдиний громадський університет автономної області Басків на півночі Іспанії. Заклад налічує більш ніж 50,000 студентів, викладачів і адміністративних працівників. Також, 95 відсотків усіх досліджень, що проводяться в Країні Басків, відбуваються саме в цьому університеті. Його стіни випустили вже близько чверті мільйона студентів різних спеціальностей. Цей університет – один з найважливіших університетів в Іспанії, з точки зору кількості запропонованих спеціальностей і студентів.

    Громадський університет має три кампуси, по одному в кожній провінції країни Басків. Заклад називає їх офіційними іменами баскською (за виключенням А́лави): Кампус Гіпу́скоа, Кампус Біска́йя, Кампус А́лава. Ці три кампуси вміщають 31 факультет і школи, що охоплюють велике різноманіття спеціальностей.

     Робота Університету Країни Басків вкрай важлива для цього регіону і на сьогоднішній день його розвиток без цього закладу і без породжуваних ним інтелектуальних дискусій просто неможливий.

Загальна інформація
  Назва університету/абревіатура   Universidad del País Vasco/ Euskal Herriko Unibertsitatea
UPV/EHU
  Кількість кампусів   3: Campuses of Alava, Bizkaia, Gipuzkoa
  Сайт університету   http://www.ehu.eus , www.relaciones-internacionales.ehu.eus
  Веб сторінка для іноземних  студентів   http://www.relaciones-internacionales.ehu.eus > International  Visitors

Академічна мобільність для студентів  факультету авіаційних та космічний систем КПІ ім. Ігоря Сікорського. Обмін відбуватиметься тільки на Faculty of Engineering-Bilbao Університету Країни Басків.

FACT SHEET OF THE UNIVERSITY OF THE BASQUE COUNTRY

Навчання студентів проходитиме іспанською (або англійською мовою за наявності відповідної кількості курсів). Для підтвердження знання англійської мови або іспанської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1 (іспанська) або В2 (англійська мова).

Період мобільності з вересня 2017 року по грудень 2017 року (січень 2018 – іспити).

Перелік академічних курсів представлений тут http://www.ehu.eus/en/web/ingeniaritza-bilbao/estudiar-en-etsi-bilbao

За академічними питанням звертайтеся до ingenieria.internacional@ehu.es

Цільова група Кількість  стипендій  Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
Бакалаври/магістри 3 Навчання 1 семестр          800 євро/місяць + 360 євро на квитки в обидві сторони***

*** Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країни університета-партнера. 

Кінцевий термін подачі документів –  17 квітня 2017 року

Кінцевий термін подачі документів подовжено по 18 квітня 2017 року. 

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кандидати, які подають свої документи на розгляд конкурсній комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського (як номінанти, так і резерв), повинні додатково підготувати та подати наступні документи:

  • Application form
  • Scanned copy of your passport
  • Рекомендації для реєстрації (після оформлення попередніх двох документів).

Процедура реєстрації на сайті Університету Країни Басків.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union