Університет Країни Басків (Іспанія)

Basque-Univ

SANYO DIGITAL CAMERA

баски 2

     Університет Країни Басків (Universidad del País Vasco/ Euskal Herriko Unibertsitatea) – єдиний державний університет автономної області Басків на півночі Іспанії. Заклад налічує більш ніж 50,000 студентів, викладачів і адміністративних працівників. Також, 95% усіх досліджень, що проводяться в Країні Басків, відбуваються саме в цьому університеті. Його стіни випустили вже близько чверті мільйона студентів різних спеціальностей. Цей університет – один з найважливіших університетів в Іспанії, з точки зору кількості запропонованих спеціальностей і студентів.

    Університет має три кампуси, по одному в кожній провінції країни Басків – Гіпу’скоа, Біска’йя та А’лава. Ці три кампуси складаються з 31 факультету і школи, що охоплюють велике різноманіття спеціальностей.

   Робота Університету Країни Басків вкрай важлива для цього регіону і на сьогоднішній день його розвиток без цього закладу і без породжуваних ним інтелектуальних дискусій просто неможливий.

Навчання за обміном студентів та Стажування та викладання для науково-педагогічних працівників кафедри Системи керування літальними апаратами механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського (тільки на Faculty of Engineering Університету Країни Басків).

Код ERASMUS

 E BILBAO01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ

Координатор

 ingenieria.internacional@ehu.es

Тривалість семестрів

Осінній семестр: 15.09.2018 – 14.01.2019
Весняний семестр: 15.01.2019 – 30.06.2019

Вимоги до знання мови

 іспанська – рівень В1 чи вище, або англійська (за наявності курсів)  – рівень В2 чи вище

Веб-сторінка університету для іноземних студентів: http://www.relaciones-internacionales.ehu.eus

Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2018/2019 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова група Кількість  стипендій  Вид діяльності Період мобільності Розмір стипендії
Бакалаври/магістри 2 навчання 5 місяців          850 євро/місяць + 360 євро на квитки в обидві сторони*
НПП
(for teaching)
5 стипендій на Україну викладання 5 днів + 2 дні на дорогу          160 євро/день + 360 євро на квитки в обидві сторони*

ума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Кінцевий термін подачі документів –  26 квітня 2019 року до 16:00!

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країни університета-партнера. 

Конкурс завершено! Результати конкурсу за ПОСИЛАННЯМ (сторінка 1-2)

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Студенти, яких було номіновано конкурсною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі (як номінанти, так і резерв), повинні підготувати наступний пакет документів для приймаючого закладу та надіслати на електронну адресу mobilnist@kpi.ua до 2 листопада 2018 року:

  • Application Form*
  • Скан-копія закордонного паспорту

*Документ необхідно заповнювати в електронному вигляді.

Рекомендації для реєстрації (після оформлення попередніх двох документів).

Процедура реєстрації на сайті Університету Країни Басків.

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union