Університет Анкари

Ankara University

Університет Анкари (Ankara Üniversitesi) – публічний університет в Анкарі, столиці Туреччині. Це був перший вищий навчальний заклад, заснований у Турецькій республіці.
Університет має близько 40 професійно-технічних, 114 студентських та 110 програм підготовки спеціалістів. Загалом — 264 програми навчання. Університет Анкари був заснований Ататюрком. У 1925 році було встановлено Школу права для вивчення юриспруденції; у 1933 році — інститут сільськогосподарських технологій; Школу мов, історії та географії — у 1935 році; згодом було приєднано Школу політичних наук (Мектеб-і Мюлькі), що існувала з 1859. У 1940-х роках було започатковано Школу медичних наук.

  • стажування для науково-педагогічних працівників факультету інформатики та обчислювальної техніки кафедри обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі у конференції INFUS 2020 та подальшого тренінгу :

Для викладачів потрібно обов’язково надати до переліку документів лист-підтримки від приймаючого закладу (або  pre-acceptance letter у вигляді імейлу, де вказано, що факультет/кафедра приймаючого закладу готові Вас прийняти на викладання). 

Код ERASMUS

TR ANKARA 01

Перелік академічних курсів для студентів

 ПОСИЛАННЯ

Координатор

 Onur Hoşnut – Onur.Hosnut@ankara.edu.tr

Тривалість семестрів

 Осінній семестр: 01.10.2019 – 16.02.2020 
Весняний семестр:
 02.03.2020- 05.07.2020

Вимоги до знання мови

 англійська: для студентів – рівень В1 чи вище, для НПП – рівень В2 чи вище

Більш детальна інформація на сайті: https://app.erasmus.ankara.edu.tr/en/incoming-students

Студентам, яким потрібні сертифікати з рівнем володіння англійською мовою для пакету документів для участі у проектах програми Erasmus + (international credit mobility), НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки Вашої заявки, на Вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

У навчальному 2019/2020 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія Кількість Тривалість Стипендія Витрати на подорож*
 НПП  (ФІОТ)  2 5 днів +2 дорога 140 євро/день 275 євро 

*сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університетуhttp://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/resources/distance-calculator

 Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедура подачі документів на конкурс КПІ ім. Ігоря Сікорського дивіться тут.

Кінцевий термін подачі документів – 20 березня 2020 року до 16:00 !

  Звертаємо Вашу увагу! Студентам, які будуть рекомендовані для участі за програмою Erasmus +, необхідно буде мати кошти на перебування у країні вишу-партнеру протягом першого місяця періоду мобільності (приблизно 800-1500 євро (сума залежить від країни вишу-партнера), так як отримання стипендії відбувається, як правило, на момент другого місяця навчання після відкриття рахунку у банку країні вишу-партнера. 

EU flag-Erasmus Funded by the Erasmus + programme of the European Union