Відгуки під час війни

Головна/Відгуки/Відгуки під час війни

2023-05-17T14:16:19+03:00

🔹 Запрошуємо переглянути онлайн-фотовиставку "Відгуки студентів-учасників програми Erasmus+", приурочену до Дня Європи в Україні 2023. Матеріали та відгуки для виставки надані студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського, які взяли участь у конкурсних відборах за програмою Еразмус+ та отримали можливість навчання або стажування у закладах-партнерах. Дякуємо Національному Еразмус+ Офісу в Україні за плідну співпрацю і сприяння професійному розвитку студентів та працівників! Приємного перегляду! 💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями до бота або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com. Успіхів!

🇪🇺 Нові, європейські горизонти успіху: студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського про участь у програмах академічної мобільності Еразмус+2023-05-17T14:16:19+03:00

2022-07-29T16:41:41+03:00

🔹 Нам дуже приємно, що студенти, які стали учасниками програм мобільності у цей складний час, щедро ділилися з нами своїми враженнями. А оскільки досвід учасників завжди більш промовистий, підготували для вас добірку з відгуками 😉 І ми сподіваємось, що програми академічної мобільності (для навчання, стажування, практики, дистанційні, програми обміну тощо) відкриють студентам, аспірантам та науково-педагогічним працівникам можливості для здобуття нового, міжнародного досвіду, досягнення нових вершин і реалізації нових звершень, результати яких зможуть спрямувати на відновлення й розбудову Україні, подальшої інтеграції нашої країни до міжнародного наукового та освітнього простору і створення нашої спільної історії Великого Успіху і Перемоги!

Відгуки з академічної мобільністі у КПІ ім. Ігоря Сікорського в умовах дії правового режиму воєнного стану2022-07-29T16:41:41+03:00