Звітність по завершенню участі за програмою академічної мобільності

Шановні студенти та викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського, що беруть участь у програмах академічної мобільності! Будь ласка, зверніть увагу, що задля визнання результатів Вашої мобільності, Ви повинні ОБОВ’ЯЗКОВО звітувати перед відділом академічної мобільності по завершенню мобільності.

Порядок звітності студентів
Порядок звітності науково-педагогічних працівників та працівників


Порядок звітності студентів

Після повернення з навчання, стажування в компанії, або мовного/наукового стажування, студенти мають обов’язково надати до відділу академічної мобільності наступні документи:

 1. Копію документу, що засвідчує результати проходження студентом навчання/стажування (сертифікат, диплом, Transcript of Records);
 2. Звіт (приклад);
 3. Посадкові талони/квитки або копію закордонного паспорта з ідентифікаційною сторінкою та сторінками з відмітками про перетин кордону на ті дати, які були вказані Вами у заяві про направлення (дата виїзду та в’їзду в Україну).

Для студентів, які навчалися у рамках програми “Еразмус +”, додатково до попередніх двох пунктів, необхідно також надати:

 1. Learning Agreement, який повинен бути повністю заповнений та підписаний:
  1. Before the mobility – підписаний Вами та Вашим координатором з академічної мобільності  на факультеті/інституті у КПІ ім. Ігоря Сікорського та приймаючим університетом;
  2. During the mobility – якщо у Вас відбулися зміни курсів, дана частина документу також повинна бути підписана трьома сторонами (Вами, координатором з академічної мобільності на факультеті/інституті у КПІ ім. Ігоря Сікорського та приймаючим університетом);
  3. After the mobility – дана частина заповнюється та підписується Вашим координатором з академічної мобільності на факультеті/інституті у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Окрім підпису повинна бути вказана інформація про координатора з академічної мобільності (прізвище та ініціали, посада). В таблицю вносяться кредитні модулі, які Вам перезарахували відповідно до частини Before the mobility та Transcript of Records (який Ви також додаєте до пакету документів).

УВАГА! Якщо студент виїхав на навчання за кордон та приїхав у терміни, що відрізняються від тих, які зазначені у наказі про направлення, йому необхідно також (додатково до вищеперелічених документів) принести до відділу академічної мобільності заяву на зміну дат. У разі зміни дат через подовження або скорочення термінів семестру у приймаючому закладі, необхідно також додати документ, що підтверджує такі зміни.

Приклад написання заяви на зміну дат – ЗАЯВА

Вгору


Порядок звітності науково-педагогічних працівників та працівників

Шановні викладачі та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського, що взяли участь у програмі “Еразмус +”! Відділ академічної мобільності звітує перед закордонними партнерами та центральним Еразмус+ офісом у ЄС щодо визнання результатів мобільностей. Тож просимо Вас, після завершення Вашого періоду мобільності за кордоном (викладання чи стажування) надати до відділу академічної мобільності наступні документи:

 • Сертифікат участі (Certificate of Attendance)
 • Staff Mobility Agreement з підписом уповноваженої особи приймаючого закладу
 • Звіт (приклад)

Вгору