Ресурси підтримки для студентів за кордоном

🔸 Війна в Україні – це реальність українського народу, що відбувається тут і зараз. Через війну багато українців були вимушені покинути свої домівки і переїхати за кордон.

🔸 Для студентства за кордоном ми підготували добірку ресурсів з підтримки та інформації:

Інтерактивна мапа – тут на мапі світу МЗС України зібрали всю корисну інформацію для українців, що збираються або перебувають за кордоном;
«Разом для України» – інформаційний ресурс з пропозиціями найрізноманітнішої допомоги українцям за кордоном;
Посібник Європейської Комісії для студентів за кордоном;
Наука для українців – ініціативні пропозиції для студентів або дослідників з України, які потребують оплачуваної академічної підтримки, чи проживання за кордоном;
Підтримка дослідників та науковців – перелік пропозицій академічної допомоги для українських дослідників та науковців;
Безкоштовні сервіси для українців.

🇺🇦 Live! Learn! Explore! Stand with Ukraine!

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук. З питаннями сюди або на пошту academicmobilitykpi@gmail.com. Успіхів!

Психологічна підтримка студентства

🔸 У такі скрутні часи кожному необхідно комусь виговоритись або послухати пораду, особливо під час стресового періоду семестрового контролю у студентства. Щоб вчасно зреагувати на моменти які можуть привести до емоційного вигорання, важливо знати куди можна звернутись аби отримати якісну психологічну підтримку.

🔸 Нагадуємо про добірку безкоштовних ресурсів, де ти зможеш отримати необхідну психологічну підтримку:
Студентська соціальна служба, де можеш записатися на консультацію до наших психологинь;
Молодіжний проєкт “Teenergizer”, де ти зможеш проконсультуватись онлайн;
Онлайн-платформа “Розкажи мені”;
Асоціація психологів України;
Чат у телеграм, де можна поставити своє питання, записатися на онлайн консультацію із психологом та канал, якщо хочете спробувати впоратись самостійно;
Соціальний проєкт “Разом”;
Благодійна організація “UA Mental Help”
• Гаряча лінія МОЗ (телефон 0800602019).

🥰 Цінуйте своє психологічне здоровʼя та не соромтесь звернутися по допомогу. Не варто залишатись на самоті з своїми переживаннями.

❤️ В нас ще багато планів та проєктів, приєднуйтеся до нашої команди волонтерів.
💭 Соцслужба у telegram | іnstagram | youtube. Зворотний зв’язок: @qa_sss_bot

#ДНВР #студентська_соціальна_служба