🔹 Це можливість захистити докторську дисертацію одразу в двох університетах: українському та одному з провідних університетів Бельгії — Гентському. Ви розпочнете та завершите дослідження у Бельгії, а між цим працюватимете над дисертацією в Україні. Програма покриває дві подорожі до Генту та стипендію під час перебування в Бельгії. Для подачі потрібна попередня згода від наукових керівників в обох країнах.

🔹 Програма передбачає:
• щомісячну стипендію розміром 2252 євро, яку ви отримуватимете під час перебування в Гентському університеті;
• ступінь PhD Гентського університету;
• 8000 євро для вашого наукового керівника з Гентського університету на покриття операційних витрат, пов’язаних з дослідженням, і подорожей.

🔹 Зверніть увагу:
• для участі в програмі необхідне офіційне підтвердження від українського університету, що під час роботи над дисертацією ви 24 місяці отримуватимете від них стипендію або заробітну плату;
• кандидати можуть присвячувати викладанню та іншим завданням не більше 10% свого часу;
• перший візит до Гентського університету має відбутися між 1 жовтня 2022 року і 28 лютого 2023 року.

📋 Опис програми та необхідні документи на сайті
🕔 Коли: реєстрація триває до 01 лютого 2022, 23:59
📍 Де: Онлайн, зареєструватися за посиланням

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту mobilnist@kpi.ua. Успіхів!