🔹 Запрошуються студенти 3-го, 4-го курсу бакалаврату та студенти 1-го курсу магістратури на навчання, також запрошуються викладачі на проведення курсу лекцій в університеті Ле Ману (Франція) на 2-й семестр 2021-2022 навчального року.

🔹 Необхідні документи:
• CV (для студентів і викладачів)
• мотиваційний лист (для студентів)
• навчальна карточка (для студентів)
• сертифікат про володіння французькою мовою (B2 – С1) і сертифікат про володіння англійською мовою (B2 – С1) (для студентів)
• дві рекомендації (для студентів)
• запрошення приймаючої сторони (для студентів і викладачів)
• пропозиції щодо тематики лекцій (для викладачів)

🔹 Напрями співпраці:
• Системний аналіз і управління;
• Хімія;
• Фізика;
• Прикладна математика.

📋 Інформація про університет на сайті академічної мобільності, за додатковою інформацією звертайтесь до координатора Україно-французського центру КПІ ім. Сікорського – ogurtsova.o@gmail.com (Ольга Леонідівна Огурцова).
🕔 Коли: подача документів триває до 27.12.2021
📍 Де: Online, пакет документів  надіслати до Україно-французького центру (ogurtsova.o@gmail.com) і відділу мобільності (mobilnist@kpi.ua).

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту mobilnist@kpi.ua. Успіхів!