🔹 2 грудня Centrale Lille проведе вебінар «Explore Centrale Lille». У рамках онлайн-презентації будуть представлені можливості академічної мобільності, запропоновані Центральною школою м. Лілль (General Engineering) та Національної школи хімії м. Лілль (ENSCL-Chemistry).

🔹 Ви дізнаєтеся про програми, що викладаються англійською мовою, програми обміну, програми подвійного диплому тощо. На заході також буде присутній директор з досліджень, професор Філіп Перно, який розповість про дослідницьке середовище та обладнання в Centrale Lille. Після презентації відбудеться Q&A з представниками Офісу міжнародних відносин.

📝 Реєстрація на вебінар за посиланням, захід відбудеться англійською мовою
🕓 Коли: 2 грудня 2021, 11:30 – 12:30 (за київським часом)
📍 Де: Онлайн

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту mobilnist@kpi.ua. Успіхів!