🔹 Програма включає коротку поїздку до Японії для обміну думками, участі у конференціях та круглих столах для студентів технічних спеціальностей. Метою є ознайомлення студентів-стажерів з різними сферами сучасної Японії, що незалежно від їх спеціальності, дізнатися більше про країну.

🔹 Умови участі у відборі на програму для студентів КПІ:
• вік – 20 років або більше;
• діючий закордонний паспорт;
• довідка щодо успішності англійською мовою;
• рекомендація декана факультету;
• кандидат не повинен мати досвіду перебування в Японії більш ніж 6 місяців;
• не бути у минулому учасником програми MIRAI або подібної, яка фінансувалася за кошти японського уряду.

📋 До листа-заявки потрібно прикріпити:
• довідку щодо успішності англійською мовою;
• рекомендація декана факультету українською;
• есе англійською, в якому потрібно описати причину участі у програмі (до 200 слів) та як би ви поділилися своїм японським досвідом (до 200 слів)

🕔 Коли: подача заявок триває до 2 листопада 2021
📍 Де: Онлайн заявку потрібно надіслати на пошту mobilnist@kpi.ua.
💬 Для консультацій під час підготовки документів звертайтеся до координатора Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського Мирончук Вікторії за телефоном 099-000-70-50 або поштою uajc@kpi.ua.

💭 Мобільність в телеграм | інстаграм | фейсбук | на сайті. З питаннями сюди або на пошту mobilnist@kpi.ua. Успіхів!